В «Укртелекомі» вважають, що ADSL краще, ніж оптика в будинок
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
02.10.11 06:29
There are no translations available.

ADSL краще, ніж оптика в будинокВ «Укртелекомі» вважають, що організовувати інтернет-підключення за технологією ADSL в більшій частині випадків вигідніше, ніж використовувати рішення FTTx (підведення оптики безпосередньо до об'єкта).
Про це йдеться в повідомленні «Укртелекому», передає кореспондент «proIT».
«Вартість організації одного підключення за технологією FTTx в середньому в 10-15 разів вище ADSL, при цьому тарифи сьогодні приблизно однакові», - заявляють у компанії.
«Звичайно, наші клієнти, як і клієнти інших компаній, час від часу стикаються з певними технічними проблемами. Враховуючи кількість користувачів «ОГО», це породжує певні «міфи» про застарілість технології, за якою надається послуга. Особливе поширення набули такі чутки після появи на ринку великої кількості інтернет-пропозицій за технологіями FTTx, які декларують «шалені швидкості» за «смішні» гроші. Ринок сам швидко дасть очевидну відповідь про життєздатність саме таких пропозицій», - вважають в компанії.
У компанії заявляють, що ADSL2+ дозволяє забезпечувати швидкості до 24 Мбіт/c. «Як свідчить статистика, 80% абонентів «ОГО» підключаються до тарифних планів зі швидкостями 2-4 Мбіт/с мінімум, тобто вибирають тариф ідентичний поняттю «середній клас» в реальному житті», - говорять в компанії.
(Джерело RU: proit.com.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting