Глава Росмолоді особисто вербує інтернет-тролів
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
17.09.11 15:53
There are no translations available.

Інтернет-тролліГлава Росмолоді Якеменко особисто агітував московських студентів працювати на режим в інтернеті.
Один з учасників зустрічі розповів подробиці "Независимой газете", про що НГ пише в номері за ПН, 12.09.
У кінотеатрі "Мир" було зібрано близько 150 осіб, перед якими Якеменко виступав особисто. Почав він з арабських революцій: "Головну роль там зіграли Інтернет і соціальні мережі, через які опозиція передавала інформацію про акції протесту і поширювала заклики до повалення ладу". Російська влада, повідомив чиновник, не схвалюють дані перевороти і "передувані їм дії в Інтернеті".
Далі Якеменко оголосив, що його відомство набирає молодь "для формування громадської думки в Інтернеті". Звертаючись до присутніх, він повідомив, що протягом року вони повинні будуть створювати сайти, поширювати власні фото-і відеоматеріали в соціальних мережах, а також активно брати участь в обговореннях на різних форумах. Головне - висловлювання обов'язково повинні бути в підтримку влади.
Тим, хто погодиться на це, не будуть платити гроші, але забезпечать їх матеріально-технічну базу: оплатять хостинги для створення сайтів, нададуть відео-і фотообладнання, комп'ютери і т.д. Вже найближчим часом Росмолоді має намір орендувати приміщення, де з інтернет-пропагандистами регулярно проводитимуть тренінги. Психологи та інші фахівці навчать їх "правильно і ефективно поширювати інформацію в Інтернеті".
Якщо все так, як це описує "Независимая", то скоро в ЖЖ, Фейсбуці, Твіттері та ін. стане ще "веселіше", ніж зараз. Незрозуміло тільки одне: чому проект всього на рік-то, а що ж далі, Василь, кинете нашу багатостраждальну країну напризволяще?
(Джерело RU: varfolomeev.livejournal.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting