Кіберзлочинці заробляють більше наркодилерів
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
09.09.11 18:38
There are no translations available.

Доходи кіберзлочинцівДоходи телефонних і комп'ютерних шахраїв, а також збитки від їхньої діяльності перевищили річний дохід торговців кокаїном, героїном і марихуаною.
Про це повідомила компанія Symantec у своєму звіті Norton Cybercrime Report 2011.
Один зі слайдів презентації компанії Symantec
Згідно з даними антивірусної компанії, чистий прибуток кібершахраїв в річному обчисленні сягає $114 млрд, а збитки від їхньої діяльності оцінені експертами ще в $274 млрд. Таким чином, загальний збиток у світовому масштабі досягає $388 млрд, перевершуючи обсяги глобального чорного ринку популярних наркотиків, доходи від продажу яких оцінюються в $288 млрд.
Згідно з проведеним опитуванням, жертвами кіберзлочинців себе вважають в три рази більше людей, ніж від звичайних злочинів (крадіжки, грабежі ...). За минулий рік від дій віртуальних шахраїв постраждав 431 млн чоловік, а дві третини дорослого населення мінімум раз в житті стикалися з шахраями.
Щодня новими жертвами кіберзлочинців стає 1 млн осіб - це 14 користувачів в секунду. При цьому люди не збираються відмовлятися від користування інтернет-сервісами. З числа опитаних людей 24% визнали доступ до мережі своєї життєвою необхідністю, а кожен третій користувач, втративши доступ до соціальних мереж, втратить зв'язки з друзями.
Найпопулярнішими інструментами кіберзлочинців залишаються віруси, троянські програми і фішингові посилання.
(Джерело RU: today.mts.com.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting