МТС представив першу демонстраційну зону мережі LTE в Сибіру і на Далекому Сході
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
09.09.11 18:32
There are no translations available.

МТС демонструє LTEОператор МТС оголосив про організацію демонстраційної зони мережі стільникового зв'язку четвертого покоління (LTE)
Це зроблено в рамках роботи VII Байкальського міжнародного економічного форуму (БЕФ) та святкування 350-річчя міста Іркутська.
Сегменти мережі LTE розгорнуті на майданчику проведення Байкальського економічного форуму Байкал Бізнес центру, а також в історичному кварталі «Іркутська слобода». У Байкал Бізнес Центрі організована демонстраційна зона LTE, відвідувачі якої можуть порівняти швидкості передачі даних в мережах другого, третього і четвертого поколінь зв'язку. Демонстрація можливостей мережі LTE представлена на підсекції БЕФа - конференції мобільних інновацій VAS Road Show.
Переваги мережі LTE можна побачити при завантаженні важких файлів, перегляді онлайн відео у форматі Full HD (високої чіткості), перегляді фотогалерей і веб-сторінок. Крім стенду LTE на майданчику БЕФа організована мережа Wi-Fi, відвідувачі можуть безкоштовно користуватися Інтернетом протягом всього форуму. Швидкість передачі даних в мережі LTE досягає порядку 80 Мбіт/с у напрямку до абонента.
Демонстраційні зони LTE в Іркутську будуть працювати до 14 вересня. Для її організації МТС використала технологічне рішення компанії Huawei, що включає мультистандартну базову станцію, обладнання опорних мереж архітектури з вдосконаленим ядром пакета і абонентські термінали. Демонстрація проводиться у діапазоні частот 2500 МГц - 2690 МГц.
(Джерело RU: mobile-review.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting