Яндекс і Гугл почали полювання на зарубіжних фахівців
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
25.08.11 17:22
There are no translations available.

Яндекс-GoogleВ Інтернеті з'явилися повідомлення про те, що дві великі компанії, що спеціалізуються на пошуку в мережі, Яндекс і Google, розгорнули справжнє полювання на кваліфікованих іноземних фахівців.
Нещодавно Яндекс почав публікацію оголошень на іноземних сайтах, в яких запрошує пройти стажування в Москві тривалістю 3-4 місяці.
Яндекс насамперед цікавлять працівники, що розбираються в нюансах інформаційного пошуку, комп'ютерної лінгвістики. Запрошуються також фахівці з роботи з соціальними мережами, аналітики соц. медіа і т.п. Головною умовою є публікація досліджень, проведених на базі Яндекса, на великих професійних західних конференціях. Зі свого боку Яндекс готовий надати солідну заробітну плату і оплачує всі витрати по переїзду.
Компанія Google пропонує роботу в своєму центральному європейському офісі в Дубліні для фахівців з боротьби з пошуковим спамом. Відповідне запрошення опублікував у своєму блозі співробітник Гугл Каспар Жіманскій.
Місце в офісі найбільшого пошуковика можуть отримати люди, які вільно володіють, крім англійської, російською, арабською, німецькою або іспанською мовами. У функціональні обов'язки нових співробітників буде входити аналіз якості сайтів, їх коду та оптимізаторських хитрощів. Команда борців з пошуковим спамом працює в тісному контакті з групою розробки пошукових алгоритмів.
(Джерело RU: perfectweb.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting