Перша в історії дитяча конференція хакерів DefCon Kids пройде в Лас-Вегасі
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
03.08.11 16:21
There are no translations available.

конференція DefCon KidsНа цьому тижні пройдуть дві щорічні конференції з інформаційної безпеки the Black Hat group та DefCon, а також перша в історії дитяча конференція DefCon Kids.
Конференція DefCon - це найбільше у світі зібрання хакерів, яке щорічно проходить в Лас-Вегасі. Серед учасників DefCon можна зустріти не тільки хакерів, а й державних службовців, фахівців з безпеки, юристів і журналістів.
Програма DefCon Kids розроблена для дітей віком від 8 до 16 років. Дітей на конференції мають супроводжувати батьки. Організатори конференції хочуть показати юним хакерам, що їх талант можна застосовувати не тільки з спраги наживи, а також, щоб знайти і виправити уразливості в системах захисту перш, ніж їх виявлять зловмисники.
Дітей навчатимуть розшифровувати закодоване повідомлення і створювати свої власні алгоритми шифрування.
Крім цього, їм продемонструють, що пошукову систему Google можна використовувати не тільки з метою різних досліджень, а й для отримання конфіденційної інформації. Проект отримав назву "Google Hacking" ("Хакерська діяльність в Google").
Ще одним ключовим компонентом конференції є програма "Meet the Feds" ("Знайомтеся з федералами") У рамках цієї програми представники Агентства Національної Безпеки та Міністерства Оборони США представлять дітям свої проекти, пов'язані з кримінальними розслідуваннями, збором розвідувальних даних, кіберзагрозам і методами боротьби з ними.
У зв'язку зі зростаючою кількістю кіберзагроз і частими атаками LulzSec і Anonymous на сайти різних компаній, ініціатива проведення конференції DefCon Kids здається цілком своєчасною.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting