Skype, нарешті, випустив додаток для iPad
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
03.08.11 15:11
There are no translations available.

Skype для iPadSkype для iPad дозволяє здійснювати відеодзвінки на будь-які типи пристроїв, а адаптований інтерфейс пропонує деякі нові можливості.
Додаток Skype для iPad з'явилося в App Store остаточно, і тепер його може безкоштовно завантажити будь-який власник планшетного комп'ютера.
Skype для iPad - це перша версія програми Skype, інтерфейс якого адаптований під екран і дозвіл планшета. Більший робочий простір дозволив додати деякі функції, недоступні власникам iPhone і iPod touch. Наприклад, можливість відповідати на текстові повідомлення, продовжуючи бачити співрозмовника в відеочаті. Зручнішим став і екран контактів зі збільшеним розміром аватарів, як в настільній версії.
Skype для iPad дозволяє здійснювати відеодзвінки на широкий спектр пристроїв, на яких встановлено різні версії клієнта Skype, в тому числі: Skype для iPhone, Skype для Mac, Skype для Windows, Skype для Android і Skype для телевізорів.
Крім відеодзвінків пропонується скористатися й іншими сервісами, такими як голосові дзвінки всередині мережі Skype, обмін миттєвими повідомленнями і SMS, а також дзвінками на дротяні і мобільні телефони за тарифами Skype.
Можливість двосторонніх відеодзвінків доступна тільки на iPad 2, відзначили в компанії. Власники першого iPad мають можливість тільки приймати відеодзвінки всередині мережі Skype, але при цьому вони можуть вільно використовувати всі інші сервіси, такі як голосові дзвінки та обмін повідомленнями з абонентами, які використовують Skype на інших типах пристроїв.
Skype для iPad: відправлення текстових повідомлень в режимі відеочату
«Ми відчували потребу користувачів в відеодзвінках Skype з використанням більш широкого спектру пристроїв. Сьогодні ми з радістю представляємо нову версію Skype для iPad», - прокоментував віце-президент і голова підрозділу споживчих продуктів Skype Ніл Стівенс (Neil Stevens). «Тепер більше 25 млн. користувачів iPad зможуть насолоджуватися відеодзвінками Skype на екрані своїх планшетів», - додали в компанії.
Великий екран дозволив зробити більш інформативним екран з контактами
Деяким зарубіжним ресурсам пощастило попрацювати з додатком за кілька тижнів до його виходу. Так, оглядачі CNet відзначили деякі недоліки в інтерфейсі, наприклад, клавіатуру в режимі відеочату можна було б зробити компактнішою, щоб співрозмовника було краще видно. З іншого боку, було відзначено високу якість зображення - програма підтримує картинку з VGA-дозволом з частотою 15 кадрів в секунду. Але для цього потрібно добре з’єднання.
Раніше Apple навряд чи дозволила б з'явитися в App Store подібному додатку, прикрившись стандартним поясненням, що він дублює існуючу функціональність - власний додаток FaceTime, яке вендор почав включати з четвертої версії операційної системи iOS. Більше того, в той час як Skype підтримує 3G-з'єднання, в FaceTime ця можливість поки що відсутня. Але конкуренція змушує проявляти більш високу гнучкість і скасовувати деякі правила.
Додаток було розміщено в магазині з другої спроби. Позавчора він був видалений через деякий час після публікації. Але це виявилося ніяк не пов'язано з правилами Apple. Як пояснили в компанії Skype, додаток виявився «сирим», і перед остаточним випуском вони вирішили його ще трохи допрацювати.
(Джерело RU: cnews.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting