Google + населяє вже майже 18 мільйонів чоловік
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
20.07.11 19:37
There are no translations available.

Ріст Google +Соціальна мережа Google + стала приємним сюрпризом для багатьох. Пошуковий гігант так довго і марно намагався придумати щось цікаве в сфері соціального спілкування, що багато хто вже махнули на нього рукою.
Але ні, Google виявився готовий до бою з Facebook і Twitter.
Google + (представлений 29 червня) поки працює в обмеженому режимі: зареєструватися на порталі поки можуть лише обрані користувачі, попередньо отримавши запрошення. Тим не менше, буквально за пару тижнів до нової соцмережі приєдналася рекордно величезна кількість людей. Згідно з попередніми підрахунками, щодня в Google + додавалося до 2 мільйонів нових користувачів.
Втім, останнім часом зростання бази користувачів мережі сповільнилося, запевняє Mashable, посилаючись на дані аналітика Пола Аллена (не плутати з одним із засновників корпорації Microsoft). Аллен підрахував, що на сьогоднішній день чисельність користувачів Google + повинна бути вже близько 18 мільйонів. Зростання нових підписок впало за останні кілька днів майже на 50%.
«Якщо б Google + і далі залучав така ж кількість користувачів, як в перші два тижні, то до кінця неділі в мережі було б більше 20 мільйонів акаунтів. Однак в останні дні мережа реєструє вже не по два, а по одному мільйону цікавих. А вчора ця цифра і зовсім впала до 763,000», зазначив Аллен.
Звичайно, зниження кількості нових «передплатників» цілком зрозуміло. Зрештою, все нове завжди привертає інтерес. Як тільки він хоч трішки вгамує - знову настає штиль. Портал Mashable відзначає, що Google + знову може пережити просто запаморочливий підйом після того, як його відкриють широкій аудиторії користувачів.
Що цікаво, в Google + вже є сторінки конкурентів. Так, найпопулярнішим користувачем порталу став Марк Цукерберг, який заснував соціальну мережу Facebook. Разом з ним проект пошукового гіганта відстежують ще 62 «фейсбуківців», включаючи головного операційного директора Шеріл Сендберга і головного директора з технологій Брета Тейлора. Безумовно, їм цікаво придивитися до свого нового конкурента. У Цукерберга, до речі, більш 250,000 послідовників, хоча він поки не спромігся опублікувати жодного повідомлення.
Буде цікаво поспостерігати за подальшим розвитком Google +. Поки що проект видається досить цікавим і перспективним.
(Джерело RU:news.1k.by)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting