Microsoft засвітив свою соціальну мережу
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
16.07.11 09:16
There are no translations available.

Соціальна мережа MicrosoftMicrosoft працює над проектом соціальної мережі під назвою Tulalip (Тулаліп), що підтверджує скриншот веб-сторінки Socl.com, який «випадково» потрапив в Інтернет.
Microsoft оперативно видалила сторінку і замінила її повідомленням, що підтверджує роботу над проектом.
«Спасибі за те, що відвідали цей сайт Socl.com - це внутрішній проект для дизайнерів з команди вMicrosoft Research, інформація про який була помилково опублікована в Інтернеті. Ми не хотіли вводити будь-кого в оману», - йдеться в повідомленні.
Можливо, скріншот сторінки потрапив в Мережу дійсно випадково, але не думаю, що Tulalip просто «внутрішній проект для дизайнерів».
Tulalip
На скріншоті написано, що Tulalip допоможе користувачам «знайти те, що їм потрібно, і поділитися тим, що вони знають, легше, ніж коли-небудь» («find what you need and share what you know easier than ever»). До того ж є можливість підключити сервіси Facebook і Twitter.
Думаю, що для всіх очевидні мотиви Microsoft. Компанія планує перетворити Tulalip в повноцінну соціальну мережу. А отже попереду цікаві “змагання” між соціальними мережами.
Хто наступний?
(Джерело RU: techdaily.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting