В Японії випробовують новий Wi-Fi з фантастичною на сьогодні швидкістю
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
09.07.11 07:08
There are no translations available.

IEEE 802.11acЯпонська компанія NTT представила прототип нового стандарту бездротової технології обміну даними Wi-Fi, показавши передачу даних одночасно трьом користувачам з ефективною пропускною здатністю в 120 Мбіт/с - сумарно це майже 1 Гбіт/с.
Випробування проводилися в рамках виставки Wireless Technology Park (WTP) 2011, повідомляє DailyComm.
Для передачі даних за стандартом IEEE 802.11ac в ході демонстрації використовувати шість антен, для прийому - три. Розділенням сигналу в просторі керував спеціальний процесор, тимчасово створений на FPGA-матриці.
Раніше повідомлялося, що стандарт IEEE 802.11ac буде готовий в 2013 році, коли його затвердить світовий лідер в області розробки стандартів по радіоелектроніці та електротехніці - міжнародна організація Інститут інженерів електроніки та електротехніки (IEEE). Теоретично з його допомогою передбачається передбачається досягти загальної швидкості в 1 Гбіт / с при максимумі на одне з'єднання в 500 Мбіт/с.
Зараз фахівці кажуть, що комерційний запуск оновлених Wi-Fi мереж можна очікувати "в найближчі кілька років".
Сьогодні максимальна швидкість, яку може забезпечити бездротова мережа Wi-Fi, становить 450 Мбіт/с. Однак цей стандарт (802.11n) мало поширений і тільки-тільки починає впроваджуватися. Звичайна швидкість передачі даних складає 11-54 Мбіт/с.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting