Провайдери в США знизять швидкість доступу користувачам, які качають піратський контент
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
09.07.11 06:54
There are no translations available.

Copyright AlertsАмериканські правовласники домовилися з найбільшими інтернет-провайдерами США про запуск спільної програми Copyright Alerts, спрямованої на зниження рівня піратства.
Дана програма передбачає, серед іншого, зниження швидкості доступу в Інтернет - у випадку, якщо абонент проігнорує попередження і продовжить незаконно завантажувати захищені копірайтом матеріали. Передбачаються й інші заходи на розсуд провайдера.
Серед підписали угоду компаній такі великі постачальники інтернет-послуг, як AT&T, Comcast, Time Warner Cable і Verizon. Впровадження програми Copyright Alerts провайдери почнуть в 2011-2012 роках.
Розсилка повідомлень абонентам, що викачують нелегальні копії творів, здійснювалася американськими провайдерами на вимогу правовласників і раніше, новизна ж Copyright Alerts полягає у виробленні єдиних правил інформування і, головне, закріпленні додаткових заходів впливу на користувачів.
Повне припинення надання послуг абоненту в якості міри впливу в програмі не називається, хоча американський закон про авторські права в цифрову епоху (Digital Millennium Copyright Act) і передбачає обов'язок провайдерів розривати договір з клієнтом за неодноразові порушення копірайта, повідомляється на сайті програми.
Також підкреслюється, що персональними даними абонентів, викритих в завантаженні піратського контенту, провайдери ділитися з правовласниками не будуть. Незгодні з обвинуваченнями провайдера клієнти зможуть, заплативши 35 доларів, запросити розгляд свого випадку незалежним експертом.
Головний упор ініціатори Copyright Alerts в анонсі програми роблять на інформуванні користувачів про те, що їх канал доступу в Інтернет використовується для завантаження піратських файлів (можливо, неумисно).
Ідея доручити провайдерам припинення поширення нелегального контенту через Інтернет обговорюється зараз і в інших країнах світу.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting