Google купив сервіс пошуку товарів за зображеннями
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
24.06.11 20:40
There are no translations available.

Like.comКомпанія Google придбала сайт Like.com, що пропонує пошук товарів в Інтернеті за їх зображенням.
Це, на думку аналітиків, дозволить інтернет-гігантові покращити свій сервіс пошуку по зображеннях, а також створити нові продукти в сфері електронної комерції.
Чутки про угоду з'явилися минулого тижня, але тільки в цю п'ятницю (24 червня) їх підтвердив засновник і глава Like.com Мунджал Шах, що розмістив повідомлення на головній сторінці ресурсу.
Фінансові подробиці угоди не розкриваються, проте за інформацією сайту TechCrunch, який першим розповів про передбачувану операцію, нове придбання обійшлося Google приблизно в 100 млн. доларів, повідомляє РИА «Новости».
Сервіс Like.com використовує концепцію візуального пошуку. Користувачеві досить вибирати фотографії, які сподобалися, щоб система запропонувала йому подібні товари з посиланнями на інтернет-магазини. За допомогою сайту можна шукати одяг, взуття і модні аксесуари.
У 2005 році Google вже намагався домовитися з майбутніми творцями Like.com, які на той час працювали над технологією розпізнавання осіб на фотографіях, що лягла в основу сервісу Riya. Тоді їхні переговори не увінчалися успіхом. Через чотири роки Riya закрився, а створені технології були пристосовані для Like.com
(Джерело RU: shopogolik.org)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting