Німеччина всерйоз зайнялася кіберобороною
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
18.06.11 08:48
There are no translations available.

Cyber-Abwehrzentrum  Розпочав роботу Cyber-Abwehrzentrum - німецький центр з кіберзахисту в Бонні, аналогічних якому в Європі поки немає.
Основними його завданнями є захист стратегічно важливих сфер інфраструктури країни, таких як енергетика та водозабезпечення, повідомляє The Register.
На конференції з безпеки, що пройшла кілька місяців тому в Мюнхені, канцлер Ангела Меркель, оголосила напрям забезпечення кіберзахисту важливих об'єктів інфраструктури Німеччини ключовим, назвавши «кібервійну настільки ж небезпечною, як і звичайна війна», передає Вебпланета.
Як повідомляє міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезье, кібернапади на країну відбуваються кожні дві секунди. І з кожним роком стають все більш складними і цілеспрямованими. Зокрема на мережу німецького уряду нападають чотири-п'ять разів на день, в основному з-за кордону. Страждає Німеччина і від мережевого шпигунства - доповідач від МВС Німеччини Штефан Паріс нещодавно сказав: «Німеччина - це високотехнологічна країна з великим досвідом і кількістю ноу-хау, іншим [країнам] хочеться заволодіти цими знаннями, і Китай грає в цьому чималу роль».
Втім, Китаю не звикати до подібних звинувачень. Коли створювалося підрозділ кіберзахисту у Великобританії, теж звучали недвозначні натяки на причетність китайського уряду до нападів. Взагалі складається відчуття, що США і європейські країни хочуть в першу чергу захиститися від китайських хакерів, просто соромляться прямо сказати про це.
НАТО вже розглядає кібернапад як одну з найбільших загроз безпеки сучасного світу. І черв'як Stuxnet, що заразив комп'ютери на іранському заводі зі збагачення урану, підтверджує ці побоювання.
Розвинені країни, усвідомили реальність загрози і почали приділяти увагу кібербезпеці своїх держав.
  • Створив свою «армію хакерів» Китай, хоча якщо судити з висловлювань представників європейських держав, вони радше створюють підрозділи «кібернападу», а не кіберзахисту.
  • Великобританія виділила значний бюджет в 650 міл. фунтів на підвищення ефективності кіберзахисту.
  • Естонія, яка постраждала від DDoS атаки в 2007 включила добровільну Лігу кібероборони до складу армії, і стала країною базування штаб-квартири натовського центру передових технологій кіберзахисту.
  • США в 2009 році включили своє «Кіберуправління» до складу збройних сил.
  • Нідерланди та Франція також планують створити власні підрозділи подібного роду.
  • А Австрія, незважаючи на малі розміри і невелику військову міць, показала найдивовижніший приклад своїм сусідам, завербувавши 1600 солдатів в секретні служби, які й стануть охороняти спокій кіберпростору країни
(Джерело RU: anti-malware.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting