Facebook втрачає у США і Канаді, але все ще домінує на планеті
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
13.06.11 20:07
There are no translations available.

Facebook втрачаєХороші новини, що він як і раніше росте. За травень місяць соціальна мережа отримала 11800000 нових  користувачів. У квітні - 13900 тисяч нових облікових записів.
І відповідно до Inside Facebook, послуга тільки розкручується, щоб побігли далеко за 700 мільйонів користувачів у всьому світі (687 млн. на початку червня).
А які погані новини, що прийшли з цією статтею? Ну, в цілому про те, що зростання не таке велике, як до того звикли. У середньому щомісяця за останній рік або близько того, отримували щонайменше 20 мільйонів нових користувачів. Коли Ви знаєте цю статистику, то 11,8 млн. нових користувачів у травні і 13,9 млн. - у квітні не здаються настільки вражаючими.
Вона виглядає для країн, які раніше прийняли Facebook, ніби вони вже наблизились до межі.
Сполучені Штати, очевидно, не просто уповільнили щомісячне зростання, але й втратили трафік. Facebook втратив майже 6 мільйонів американських користувачів протягом травня місяця, з 155200000 до 149400000. Канадські користувачі зменшились менш різко, але все-таки значно: втрачено 1520 тисяч користувачів. Інші країни, такі як Великобританія та Норвегія також зазнали втрат, хоча цифри і менші, ніж 100K.
Країни, які прийшли пізніше, показували у травні тверде зростання користувачів, так в Таїланді зростання 7,1%, Бразилії - 10% і Мексиці - 7,6%.
Що може бути причиною втрати 6 мільйонів користувачів Facebook в США протягом одного місяця? Facebook досяг свого піку в Америці, а тому може йти лише на спад? Малоймовірно, що Facebook стає тут значно менш популярнішим, хоча зростання інших конкурентів серед соціальних медіа може мати певний вплив.
Коли Ви подивитеся на цифри, то повинні подумати, чи можна очікувати,- що багато людей в країні реально приєднаються до Facebook? Сам Facebook, зазначає, що їх дані дозволяють припустити сповільнення, коли країни досягають близько половини населення, підключених до сайту. На початку травня 155 мільйонів американців мали облікові записи на Facebook, а загальна чисельність населення США становить трохи більше 300 мільйонів. Ми просто потрапили в 50% поріг?
Але втрати пари мільйонів користувачів в раніше охоплених країнах не повинні дуже турбувати Facebook, бо він, як і раніше, захопив весь світ. Серйозно. Подивіться на цю карту –
Показати все, що синє? Тепер поглянемо на це –
Ці карти люб'язно надані блогом Vincos, який аналізує трафік даних від Alexa та Google Trends за останні кілька років. Карти показують топ сайти соціальних мереж в кожному зоні. Як Ви можете побачити, Facebook домінував в 2009 році, але продовжує розширюватися і в 2011 році. Згідно наданих даних, Facebook домінує в 119 з 134 обстежених країн.
Європа в даний час найбільш важкий для Facebook континент, з 205 мільйонами користувачів. Крім того, з цих карт виходить, що велика фіолетова країна в Південній Америці, швидше за все, стане синього кольору в залежності від кількості користувачів.
Ще одна цікава знахідка - Twitter і LinkedIn знаходяться на підйомі. З грудня 2010 року ці дві мережі перейшли на друге і третє місце, відповідно, в США. Twitter зараз також на другому місці серед сайтів соціальної мережі в Австралії, Канаді, Франції, Німеччині та Великобританії.
Чи означає це яку-небудь загрозу престолу Facebook у всьому світі? Звичайно, ні. Він буде продовжувати замальовувати карту синім в найближчі місяці. Але цілком можливо, що Facebook, пройде майже так само далеко, як він зміг піти в таких країнах, як США, коли Ви матимете половину населення, і тоді буде важко просити від нього значного росту. А може бути, що в травні місяці був просто спад і далі буде ріст 15% у червні, хто знає? А майбутнє? Автор впевнений, що кінцевою метою Facebook є намагання отримати членство близько 100% американців.
(Джерело EN: webpronews.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting