Кожен четвертий американський хакер працює на ФБР
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
07.06.11 19:40
There are no translations available.

Хакери працюють на ФБРПідпільний світ комп'ютерних хакерів в США був так грунтовно "проріджений" ФБР і секретною службою, що зараз пронизаний параноєю і недовірою.
За деякими оцінками кожний четвертий хакер таємно доносить про своїх колег, показало розслідування Guardian.
Підрозділи кіберполіції з настільки великим успіхом примушували онлайн-злочинців до співпраці (за допомогою загрози тривалого тюремного ув'язнення) у розслідуваннях, що вони змогли створити армію донощиків глибоко всередині хакерського спільноти.
У деяких випадках популярні незаконні форуми, використовувані кіберзлочинцями як ринки для продажу крадених ідентифікаційних даних і номерів кредитних карт, були у віданні хакерам-перебіжчикам, які діють як агенти ФБР. В інших - секретні агенти ФБР, що позиціонують себе як кардери, самі брали на себе керівництво злочинними форумами, використовуючи зібрані розвіддані для переміщення десятків людей за ґрати.
Освідомча мережа ФБР стала настільки всюдисущою, що Ерік Корлі, який видає щоквартальний журнал 2600, оцінив, що десь 25% хакерів в США могли бути завербовані федеральною владою, щоб зробити їх своїми очима і вухами. "З причини загрози суворих покарань та відносної необізнаності в законах багатьох хакерів, вони досить добре піддаються залякуванню", - повідав Корлі Guardian.
"Це робиться в дуже тісних відносинах", - заявив Джон Янг, який управляє Cryptome, сайтом-сховищем для секретних документів щодо WikiLeaks. "Існують десятки і десятки хакерів, виданих людьми, яким вони довіряли".
Кращий відомий приклад цього явища - Адріан Ламо, засуджений хакер, який доніс на Бредлі Меннінга, підозрюваного в наданні секретних документів WikiLeaks. Меннінг розпочав тривалу переписку у чаті з Ламо, якому він довіряв, і попросив поради. Ламо відплатив за цю довіру шляхом оперативної передачі 23-річного фахівця розвідки військовій владі. Меннінг тепер тривалий час знаходиться під слідством.
За свої дії Ламо заробив прізвисько Юда і "самого ненависного хакера в світі", хоча він наполягав, що діяв з міркувань, що кому-то могло бути завдано шкоди (навіть смертельної) в результаті публікації WikiLeaks тисяч американських дипломатичних документів.
"Безумовно, для нього це було набагато гірше, але і для мене це безперечно не було приємною справою", заявив Ламо. "Він пішов за своєю совістю, а я - своєю".
Останнім викликом для ФБР в плані "домашніх" порушень є анархічні групи активістів, які в останні місяці здійснили кілька відомих кібератак з політичним підтекстом. У самому останньому випадку угрупування, що називає себе Lulz Security, здійснило зухвалий наліт на пов'язану з ФБР організацію InfraGard. Наліт, який був зухвалим вторгненням в агентство, як кажуть, з'явився відповіддю на новину про те, що Пентагон готовий оголосити іноземні кібератаки військовими діями.
Lulz Security схожа з хакерівським угрупованням Anonymous, яка здійснювала атаки на компанії, включаючи Visa і MasterCard, на знак протесту проти рішення заблокувати грошові пожертви на користь WikiLeaks. У той час, як Lulz Security є настільки новим феноменом, що ФБР ще не встигло до нього дістатися, Anonymous вже знаходяться під тиском агентства. У січні були здійснені рейди за 40 адресами в США та 5 у Великобританії, і розширена колегія присяжних розглядала свідчення проти угруповання в Каліфорнії на початку можливого федерального переслідування.
Кевін Поульсен, головний редактор журналу Wired, вважає, що колектив дуже вразливий для впровадження та руйнування. "Ми вже починаємо спостерігати, як члени Anonymous атакують один одного і видають IP-адреси співучасників. Це перший крок до того, щоб бути завербованим ФБР".
Баррет Браун, який виступав як представник Anonymous, каже, що угруповання обізнано про інтереси ФБР. "ФБР завжди напоготові. Вони завжди спостерігають, завжди в чатах. Ти не знаєш хто донощик, а хто ні, і в цьому сенсі ти вразливий".
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting