Україна завоювала приз головного "інтернет-пірата"
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
05.06.11 07:49
There are no translations available.

Інтернет-піратиЦього разу спеціальний комітет з 65 представників Конгресу і Сенату США включив Україну, разом з Росією та Китаєм, в список держав, що грубо порушують права інтелектуальної власності.
В офіційній заяві Конгресу зазначено: "Тенденція розвитку інтернет-піратства та використання неліцензійного програмного забезпечення українськими користувачами досягла рівня, який не можна більше ігнорувати". Ще в 2000 році Україну потрапила до щорічного "Списку 301", що формується Торговельним представником США, як країна, що має репутацію постійного джерела піратських носіїв. Останнім часом Україна стала центром піратського контенту в Інтернет.
"Сьогодні піратські файлообмінні ресурси і незаконні платні веб-сайти функціонують і доступні кожному. Більш того, їх кількість в Україні продовжує зростати. Іншими прикладами піратських інтернет-сайтів, що надають доступ до фільмів, ігор, програмного забезпечення та музики, є: demonoid.me , extratorrent.com, upload.com.ua, fileshare.in.ua, torrents.net.ua, а також Ex.uа. Останній несе відповідальність приблизно за 50 відсотків нелегального контенту в Україні, завантаженого за 2010 рік", - зазначено в заяві.
На думку американських конгресменів, Україна повинна посилити переслідування порушень прав інтелектуальної власності в Інтернеті, а також привести законодавчу базу у відповідність з інформаційними реаліями нинішнього дня.
(Джерело RU: daily-ua.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting