Google купує компанію PostRank
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
04.06.11 17:35
There are no translations available.

Google купує PostRankGoogle оголосила про покупку розробника програмного забезпечення PostRank, що виробляє програмні рішення для так званого "соціального медіа-аналізу", тобто оцінки того, що говорять користувачі соціальних мереж про той чи інший продукт, бренд, людину або новину.
Продукти PostRank дозволяють згрупувати отримані з різних джерел медійні дані воєдино й складати на їх базі аналітичні звіти в динаміці.
У Google пропонують використовувати продукти PostRank для розширення можливостей власної рекламної платформи компанії, щоб рекламодавці могли успішніше оцінювати проведені медійні компанії.
За словами представників Google, аналітичні інструменти стають все більш важливим інструментом для рекламодавців і веб-видавців, так як дозволяють в самих різних розрізах простежити думки користувачів про їхні продукти і послуги. Ще більш цінно, що аналітичні засоби дозволяють відстежити думки користувачів у динамічній перспективі, постійно отримуючи нові відгуки і розуміючи, як саме користувачі реагують на різні нововведення і рекламні ролики.
На даний момент Google не повідомляє, як саме буде розвиватися PostRank надалі, але очевидно, що швидше за все, продукти цієї компанії будуть інтегровані в Google Analytics.
Фінансові деталі угоди не розголошуються. Компанія PostRank була заснована в 2007 році, основне представництво знаходиться в Канаді. Після закриття угоди персоналу PostRank буде запропоновано переїхати до Каліфорнії, ближче до штаб-квартири Google в Маунтін В'ю.
(Джерело RU: cybersecurity.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting