YouTube освоює 3D-відео
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
28.05.11 09:02
There are no translations available.

you Tube 3d-відеоКомпанії Nvidia, Mozilla і Google оголосили про старт нового партнерського проекту, в рамках якого на інтернет-порталі YouTube будуть розміщуватися тривимірні стереоскопічні відеоролики.
Ролики будуть оптимізовані для режиму 3D-відтворення на базі браузера Firefox 4 і підтримувати тривимірну систему Nvidia 3D Vision.
У компаніях говорять, що за допомогою комбінації стандартів HTML5, реалізованих в Firefox 4, а також апаратного рішення 3D Vision, у користувачів з'являється можливість отримати повноцінний тривимірний міні-кінотеатр на своєму комп'ютері.
Нагадаємо, що вперше YouTube розмістив зразки тривимірного відео у своїй базі ще в 2009 році. З тих пір компанія оголосила про співробітництво в галузі 3D з декількома постачальниками контенту.
Кілька місяців тому YouTube підписала угоду з корейською LG Electronics, за умовами якого на YouTube з'являться тривимірні відеозаписи, придатні для відображення на сучасних телевізорах з підтримкою 3D. Сторони домовилися, що YouTube реалізує підтримку завантаження 3D-відео, що знімається за допомогою нового смартфона LG Optimus 3D. В LG кажуть, що на Optimus 3D з'явиться спеціальна програма для прямого завантаження відео на YouTube, а популярний інтернет-хостинг зі свого боку забезпечить підтримку відповідного формату.
У Google говорять, що розміщується на YouTube відео є повністю тривимірним і його можна виводити через порти HDMI або DLNA на широкоформатні телевізори.
На YouTube в даний час знаходиться "кілька тисяч" 3D-відео, яке буде перекодоване для відтворення у форматі WebM, відповідно до блогу на Mozilla директора з управління продуктами платформи Chris Blizzard.
Тільки люди, які мають NVIDIA 3D Vision відео карти, отримають можливість побачити ці відео в 3D і тільки тоді, коли вони користуються Firefox.
Якщо у Вас є апаратне 3D Vision, виконайте пошук на You Tube для "yt3d", щоб знайти відео, яке кодується в 3D.
Ви також повинні встановити 3D-режим апаратного забезпечення.
Повний список вимог YouTube для 3D відео HTML5:
  • ПК або ноутбук обладнаний NVIDIA GeForce GPU
  • Драйвер NVIDIA GeForce (випуск 275 або більш пізньої версії)
  • Монітор, ноутбук, проектор з підтримкою 3D Vision або DLP HDTV
  • Випромінювач NVIDIA 3D Vision і окуляри при використанні монітора ПК або дисплея ноутбука
Вимогам, перерахованим вище, для показу 3D-відео на YouTube у форматі HTML5, сьогодні відповідає тільки невеликий сегмент веб для громадського перегляду. Однак, сам факт, що стандарт HTML5-відео, як і раніше, росте і впроваджуються нові його можливості, такі як 3D, і сьогоднішня заява вказує, що потенціал відео HTML5 ще розкритий далеко не в повній мірі. Враховуючи це, ймовірне продовження і розвиток підтримки HTML5 у топ 5 браузерів і не займе багато часу для Chrome, Internet Explorer, Safari і Opera, щоб вони наслідували приклад Firefox.
 
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting