В Британії відкриється пошуковик для істориків
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
24.03.10 10:12
There are no translations available.

У березні 2011 року вчені й любителі історії отримають доступ до нової пошукової системи в Інтернеті. Портал буде розроблений в рамках проекту під назвою, Connected History ("Об'єднана історія"), повідомляє BBC News.

Пошуковик дозволить дослідникам використовувати єдиний інтерфейс для пошуку інформації в різних колекціях. Після закінчення проекту виявляться проіндексованими історичні документи, датовані 1500-1900 роками. У їх числі будуть знаходитися оцифровані книги і манускрипти, газети і генеалогічні записи, зображення і карти.

На даний момент в проекті беруть участь 12 навчальних закладів Великобританії, у тому числі Університет Хартфордшира, Інститут історичних досліджень і Королівський коледж (King's College, London). Ініціатором створення порталу став Університет Шеффілда.

У рамках проекту історичні документи будуть доповнюватися тегами і анотаціями, які спростять виконання пошукових запитів. Професор історії Великобританії XVIII століття Роберт Шумейкер з Університету Шеффілда пояснив, що вчені планують створити систему, пошук в якій буде здійснюватися за допомогою імен, дат і назв населених пунктів. Шумейкер підкреслив, що деякі навчальні заклади вже привели свої бібліотеки у відповідність до вимог пошукової системи.

Джерело: podrobnosti.ua

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting