Opera відкрила в Мережі магазин мобільних додатків Opera Mobile Store
Оценка пользователей: / 8
ПлохоОтлично 
13.03.11 08:50
There are no translations available.

магазин мобільних додатків Opera Mobile StoreКомпанія Opera оголосила про доступність в 200 країнах онлайнового сервіса Opera Mobile Store.
Нова служба є магазином додатків для телефонів з підтримкою Java, а також комунікаторів під управлінням операційних систем Symbian, BlackBerry OS, Windows Mobile і Android. Сервіс створювався у партнерстві з фірмою Appia, чия платформа забезпечує підтримку різних моделей стільникових апаратів, мов і валют.
Через Opera Mobile Store поширюються тисячі платних і безкоштовних програм, які розбиті на різні категорії. Приміром, є розділи "Мультимедіа", "Ігри", "Подорожі та відпочинок", "Фінанси та облік", "Інтернет", "Графіка", "Спорт" та інші.
Для розробників і видавців мобільних додатків Opera створила допоміжний ресурс Opera Publisher Portal. У числі іншого він містить інформацію про те, яким чином можна відправити свій додаток в Opera Mobile Store і зробити його доступним по всьому світу.
У лютому, відзначає Opera, веб-магазин відвідали 15 мільйонів користувачів, а щоденна кількість завантажень додатків перевищувала 700 тисяч. Потрапити на сайт сервісу можна, набравши в браузері мобільного пристрою адресу mobilestore.opera.com.
(Джерело RU: podrobnosti.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting