Кращі розширення Firefox для поліпшення безпеки
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Доповнення Firefox з безпекиОдними з найбільших можливостей і потужностей веб-браузер Firefox є його розширення, через які він отримує підтримку від спільноти Firefox. Користувачі знаходять тисячі різних доповнень практично для будь-яких цілей в галереї офіційних розширень Mozilla.
Mozilla ж намагається зробити все можливе, щоб сприяти популяризації цікавих доповнень, але їх кількість така, що спроби є більш-менш марними.
Кращі доповнення Firefox з безпеки призначені для користувачів, які хочуть поліпшити безпеку свого веб-браузера та захиститись від сьогоднішніх атак в Інтернеті. Це не обов'язково означає, що Ви повинні встановити всі додатки для захисту Вашого браузера від шкідливих атак, але деякі з них можуть бути корисні, якщо Ви відвідуєте певні веб-сайти або типи сайтів регулярно.
Список доповнень орієнтується на безпеку, а не на приватність, хоча вони пов'язані між собою. Тільки розширення, які сумісні, принаймні, з Firefox 4, були включені в список.
Розширення автора.
Це розширення, які автор використовує на своєму приватному комп'ютері. Він вважає це відмінним способом: почати з розгляду тих доповнення, які автор особисто використовує весь час, а список інших розширень надати в другій частині статті.
NoScript – захист від більшості шкідливих програм і атак, які використовують сценарії (скрипти) на основі Інтернету. Якщо сценарій не може працювати, то він не може атакувати Ваш комп'ютер. NoScript робить саме це. Він блокує запуск всіх скриптів на всіх сторінках і сайтах в Інтернеті. Ви можете створити білий список сценаріїв для сесії або постійний, якщо довіряєте веб-сайту.
Обов'язково треба встановити це розширення, яке є однією з головних причин, чому автор все ще використовує в Мережі браузер Firefox, а не інший.
Альтернатива: YesScript, який навпаки дозволяє всі сценарії і дає Вам можливість відключити лише обрані Вами.
LastPass Password Manager - це менеджер паролів, який належить до доповнень, пов'язаних з безпекою. Він зберігає паролі онлайн, а це означає, що Ви можете отримати до них доступ з будь-якого комп'ютера, на якому встановлений LastPass при умові, що у Вас є підключення до Інтернету на цьому комп'ютері. Він має безпечний генератор паролів, заповнювач форм і заміток поряд з такими звичайними варіантами, як автоматична реєстрації Вас на веб-сайтах або використання екранної клавіатури.
Компанія нещодавно створила інструмент під назвою LastPassSecurityChallenge, який переглядає Ваші збережені паролі, щоб оцінити їх окремо і в цілому.
Розширення Firefox для безпеки
BrowserProtect - захищає налаштування браузера і параметри від несанкціонованих змін. Деякі програми, які Ви встановлюєте на Вашому комп'ютері, змінюють налаштування Firefox або автоматично, або, якщо Ви не звернути увагу, у вікні встановлення. BrowserProtect є щитом для браузера Firefox при моніторингу конфігурації браузера. Це, наприклад, ефективно проти викрадення домашньої сторінки або зміни пошукового двигуна постачальника.
HTTPS Finder - завжди безпечніше використовувати HTTPS при його наявності, так як цей протокол захищає інформацію від Snooping в мережі та інших можливих форм нападу. HTTPS Finder проінформує Вас, якщо сайт підтримує HTTPS, з можливістю автоматичного перемикання на протокол HTTPS. Аналогічна функція є в NoScript.
Master Password+ - паролі, які зберігаються за умовчанням менеджером паролів Firefox, не забезпечують захист для всіх за умовчуванням. Будь-хто, хто має доступ до комп'ютера, може отримати доступ до імен користувачів і паролів для всіх сайтів. Master Password+  є способом захисту списку паролів в Firefox. Master Password+ покращує цю функцію, наприклад, шляхом запиту майстер-пароля в браузері при запуску системи або показує замок у вікні браузера, якщо майстер-пароль відсутній.
Whois Lookup - іноді платять, щоб знати, хто володіє і управляє веб-сайтом. А це можна узнати за допомогою Whois Lookup, який запускакється вручну на багатьох Whois-сайтах в Інтернеті, або в напівавтоматичному режимі з розширенням Firefox Whois Lookup.
Host Permissions - дозволяє відключити дозволи для окремих хостів. Дозволи включають зображення, перенаправлення, плагіни, JavaScript і фрейми.
Альтернатива: Bookmark Permissions, робить те ж саме, тільки для закладок.
FEBE - розширення для резервного копіювання навколишнього середовища Firefox, яке дозволяє створювати резервні копії даних Firefox, в тому числі розширень, тем, параметрів, паролів і cookies на регулярній основі. Автор особисто віддає перевагу MozBackup, але це розширення є повною альтернативою.
Perspectives - допомагає користувачам Firefox надійно ідентифікувати інтернет-сервери з перевіркою сертифікатів за допомогою колекції мережевих нотаріусів.
NoRedirect - дає Вам контроль над HTTP-перенаправленнями. Багато провайдерів сьогодні перенаправляють Вас на свою сторінку пошуку, якщо неправильно введете веб-адресу в браузері. Додаток NoRedirect пропонує попередній перегляд для укороченої URL-адреси і зупиняє перенаправлення на смарт-сторінку помилок і багато іншого.
Dr. Web Anti-Virus Link Checker - відправляєте файли, які Ви хочете завантажити, на онлайн-сканер вірусів, перш ніж зробити завантаження. Це може бути зроблене без завантаження файлу на Ваш комп'ютер.
Альтернатива: VTZilla (увага: не знаходиться на mozilla.org), який відправляє файли VirusTotall, де вони перевіряються на 40 різних антивірусних сервісах.
Web of Trust - відображає символи рейтингів для веб-сайтів, які Ви відвідуєте. Оцінки включають надійність, надійність постачальника, конфіденційність і безпеку для дітей.
Альтернатива: LinkExtend - використовує вісім сервісів безпеки, а не тільки одного, щоб оцінити посилання, перш ніж відвідати веб-сайти.
Search Engine Security - зміна реферера при відвідуванні веб-сторінки з пошукових систем для захисту від деяких форм шкідливих перенаправлень.
Заключне слово
Firefox користувачі можуть істотно підвищити безпеку веб-браузер за допомогою доповнень. Багато розширень додають додаткові шари захисту для браузера, які можуть тримати Вас у безпеці, або, принаймні, відчути себе безпечніше в Інтернеті. Детальний розгляд, як використовувати більшість з приведених розширень, є в книзі “Методи та інструменти ділової розвідки в Internet”
(Джерело RU: ghacks.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting