Розширення MAFIAA Fire захищає файлообмін від захоплення доменів урядом США
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
17.04.11 20:04
There are no translations available.

Доповнення "MAFIAA Fire" для FirefoxЗахоплення доменних імен, пов'язаних з обміном файлами, в США не стало настільки ефективним, як сподівалась індустрія розваг, так як багато продовжили свою діяльність на іншому місці.
Щоб зробити ці переходи на нове місце більш гладкими, анонімні групи створили просте доповнення для Firefox, яке автоматично перенаправляє користувачів на ці нові домени.
Вилучення урядом США доменних імен, пов'язаних з обміном файлами, в останні місяці викликало багато суперечок. Незважаючи на важку критику з різних боків, це ще не кінцева точка зору.
Директор ICE Джон Мортон підтвердив минулого тижня, що вилучення будуть продовжуватися і в найближчі роки. В той час, коли влада посилила свою боротьбу з піратством, ті ж вже вигадують способи обійти заборони.
Однією з цих ініціатив є доповнення "MAFIAA Fire" для Firefox, яке був офіційно опублікований сьогодні. Плагін, який пізніше буде підтримувати і браузер Chrome, підтримує список всіх доменів, що захопив ICE (лід) (звідси вогонь), і перенаправляє їх користувачів на альтернативні домени, якщо сайти, про які йде мова, вже створені.
Для початку розробники додатку перенаправили деякі з захоплених доменів, для яких вони знали альтернативні домени, такі як Torrent-Finder.com і Rojadirecta.com. Крім того, вони пропонують вебмайстрам можливість зареєструвати альтернативний домен в очікуванні можливого захоплення домену. Ці домени будуть перевірені і власники сайтів можуть "активувати" їх у разі необхідності.
TorrentFreak зв'язався з розробником MAFIAA Fire, який розповів, що це тільки початок. Натхненний цитатою з Джона Гілмора, який одного разу сказав: "Інтернет інтерпретує цензуру як ушкодження і робить маршрути в обхід неї", вони сповнені рішучості вжити відповідні заходи проти цих та інших атак цензури.
"Це тільки початок, тепер, коли ми відкрили цю банку з хробаками, люди можуть очікувати багато доповнень, розширень і плагінів від нас", сказав TorrentFreak. "Наша мета полягає у протидії спробам уряду ввести цензуру в Інтернеті".
"Ми дійсно втомилися від корупції у вищих ешелонах влади цих людей. Вистачить. Існує час стогнати і є час прийняти рішення - і прийняття заходів давно назріла ", сказав розробник MAFIAA Fire.
Доповнення MafiaaFire Redirector може бути завантажене з офіційного сайту Mozilla і на якому є також FAQ для тих, хто хоче знати всі подробиці. Додатково протягом декількох днів буде відкритий для публіки вихідним код.
(Джерело EN: torrentfreak.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting