Прискорюємо запуск браузера Firefox 4 вдвічі
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
25.03.11 19:35
There are no translations available.

Start FasterОдин з розробників компанії Mozilla, Тарас Глек (Taras Glek), надав чергову хитрість, яка в два рази прискорює запуск браузері Firefox 4 в ОС Windows Vista/7.
Ім'я Тараса Глек стало відомим, коли в січні 2011 року він представив фрагмент коду на 20 рядків для прискорення запуску Firefox. На цей раз Глек пішов трохи далі і представив повноцінну надбудову, яка запускається від імені облікового запису адміністратора і працює в середовищі Windows як системна служба. Головне завдання нової надбудови - оптимізувати завантаження в пам'ять величезних за розміром DLL-бібліотек браузера. За допомогою встановлюваної системної служби браузер Firefox обходить механізм упереджувального завантаження бібліотек (Prefetch), за рахунок чого приріст швидкості запуску становить 100%.
Мабуть, єдина незручність, пов'язана з використанням надбудови Start Faster, полягає в тому, що для прискореного запуску треба використовувати тільки спеціальний ярлик - цей ярлик під назвою Faster Firefox розміщується на робочому столі під час установки. При інших способах запуску прискорення Firefox 4 себе не проявляє.
Щоб інструментально оцінити прискорення запуску браузера Firefox 4, можна використовувати розширення AboutStartup. Це розширення точно вимірює час від подачі команди до повного завантаження браузера. Побачити точні дані про час запуску можна на спеціальній сторінці, яка відкривається в браузері при введенні адреси about: startup. До речі, ці розширення - Start Faster і About Startup - не підтримують можливість перезапуску без перезапуску браузера.
Якщо Вас як досвідченого користувача турбує сама думка про використання розширення, що вимагає прав адміністратора, Ви завжди можете оцінити код розширення Start Faster - код повністю відкритий усім бажаючим.
Думка про використання системних служб Windows не перший раз приходить розробникам Firefox. Ще з 2009 року такі служби використовуються для оновлення Firefox у фоновому режимі, а також для дефрагментації внутрішніх баз даних Firefox. Розширення Start Faster є ще одним практичним доказом концепції, яка може знайти своє місце в наступних версіях Firefox для середовищ Windows.
(Джерело RU: internetua.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting