Налаштування інтерфейсу Firefox 4
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
23.03.11 19:52
There are no translations available.

Налаштування інтерфейсу Firefox 4Фінальний реліз браузера Firefox під номером 4 все-таки був спущений зі стапелів і вирушив у самостійне плавання.
Про основні нововведення та особливості цієї версії зовсім недавно розповідали у статті "7 причин спробувати Firefox 4". Розробники постаралися на славу і браузер вийшов справді вдалий. Однак, як мовиться, будь-яку річ, навіть найбільш вдалу, можна вдосконалити.
У сьогоднішньому огляді постаралися зібрати для Вас найкорисніші розширення для "допилювання" і налаштування останньої версії браузера від Mozilla.
Слідом за браузером Opera в Firefox 4 з'явилася велика помаранчева кнопка, під якою зосереджений доступ до всіх основних функцій програми. За умовчанням ця кнопка знаходиться в лівому верхньому кутку, але за допомогою цього розширення Ви зможете розташувати її там, де Вам зручніше.
Попереднє розширення змінювало зовнішній вигляд "великої помаранчевої кнопки", а це дозволяє налаштувати її функції. Якщо Вам не вистачає якихось часто використовуваних пунктів у головному меню Firefox, то за допомогою Personal Menu Ви зможете легко їх додати.
Це розширення дозволяє розмістити в шапці вікна будь-який елемент інтерфейсу браузера, у тому числі кнопки, меню, панель адреси і так далі.
Якщо у Вас широкоформатний монітор, то для більш ефективного використання вільного простору можна перемістити панель вкладок у вертикальне положення збоку екрана.
За допомогою Vertical Toolbar у вас з'явиться можливість створити додаткову панель ліворуч або праворуч екрану, на якій можна розмістити різні кнопки. Є опція автоприховування створеної панелі.
У новій версії Firefox внизу вікна програми бачимо спеціальну панель, на якій повинні розміщувати свої кнопки встановлені доповнення. Barlesque згортає цю панель до мінімальної довжини, звільняючи тим самим додаткове місце для відображення інформації.
За допомогою цього доповнення можна змінити інтерфейс пошукового рядка браузера. Після його встановлення усі пошукові системи будуть відображатися у вигляді ряду кнопок у рядку пошуку. Для початку пошуку потрібно клацнути на іконці пошуку та ввести запит або просто перетягнути слово зі сторінки і кинути на іконку потрібного пошуковика.
Це розширення повертає в рядок стану відображення стану браузера і url-адреси при наведенні на посилання, так як це було в попередній версії Firefox. Тут же може відображатися прогрес поточних завантажень. А ще воно вміє показувати в адресному рядку прогрес-бар завантаження сторінки. Дуже зручно.
Після доведення програми за допомогою деяких з перерахованих доповнень нова версія Firefox стає на голову вище конкурентів у плані налаштовуваності і ергономічності інтерфейсу. У цьому з ним може позмагатися лише Opera, а ось Chrome і IE в цьому аспекті значно відстають. А Вам сподобався новий вигляд Firefox 4?
(Джерело RU:lifehacker.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting