10 найпопулярніших додатків для Firefox на кінець 2010 року
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
21.01.11 22:41
There are no translations available.

Найпопулярніші в 2011 році додатки для FirefoxОднією з найсильніших сторін браузера Firefox є легкість встановлення додатків, що розширюють функціональність інтернет-браузера.
Ідея запровадження в програму механізму додатків не тільки забезпечила "вогненній лисиці" шалену популярність, а й надала всім користувачам унікальну можливість настроювати браузер відповідно до особистих смаків та пристрастей.
Отже, найпопулярнішими доповненнями для Бразер MozillaFirefox на кінець 2010 року стали:
AdblockPlus
Звичайно ж, на першому місці додаток AdblockPlus, який займає лідируючу позицію: 105 млн. завантажень.
Використовується для блокування реклами, яка може працювати на основі JavaScript або Flash. Незалежно від виду( зображення, текст), додаток Adblock Plus постарається заблокувати рекламу.
FlashGot
Друге місце займає додаток  FlashGot, всього майже 95 млн. завантажень
.
Додаток FlashGot дозволяє викачуватин а максимальній швидкості файли по вибраному кліком миші одному посиланню, або разомп о всіх посиланнях нас торінці, використовуючи популярний, простий зовнішній менеджер завантаження.
Video DownloadHelper
Замикає трійку лідерів додаток Video DownloadHelper, 79,6 млн. завантажень.
Video DownloadHelper використовується для захоплення всякого контенту з простору Інтернету. Доповнення саме виявляє можливість скачування відео на відвідуваній сторінці і сповістить про це користувача (іконка доповнення стане більш "жвавою"). DownloadHelperможе завантажувати відео з багатьох порталів, наприклад, MySpace, Googleвідео, DailyMotion, Porkolt, IFILM, DreamHostта інших.
NoScript
Четверте місце зайняте додатком NoScript, 78,7 млн. завантажень.
NoScript дозволяє запускати JavaScript, Java та інший вміст, що виконується, лише з довірених доменів за Вашим вибором, дозволяє перешкодити атаці міжсайтового скриптінгу (XSS), CSRF атаці (підробка міжсайтових запитів) і ClickJacking атакам.
DownThemAll!
П'яте місце займає додаток DownThemAll!, 41 млн. завантажень.
Додаток DownThemAll! - це свого роду менеджер закачувань, який дозволяє ставити закачування на паузу, відновлюватиз акачування в будь-який час, може завантажувати всі посилання або зображення, які містяться на веб-сторінках, також присутні й інші функції.
Greasemonkey
Шосте місце займає додаток Greasemonkey, 38,5 млн. завантажень.
Додає можливість налаштувати відображення веб-сторінок за допомогою сценаріїв JavaScript.
Download Statusbar
Сьоме місце займає додаток Download Statusbar, 33,4 млн. завантажень.
Додаток Download Statusbar включає в себе, на думку розробника, більше числок орисних функцій, ніж стандартне  вікно, крім того є можливість повного налаштування інтерфейсу.
Firebug
Восьме місце займає додаток Firebug, 31,7 млн. завантажень.
Це, без сумніву, гордість співтовариства Mozilla і відмінний інструмент для веб-розробників. Доступні можливості редагування, налагодження та перегляду CSS, HTMLі JavaScript-коду в режимі реального часу на будь-якій сторінці в мережі.
IE Tab (не підтримується Firefox3.6.13)
Дев'яте місце займає додаток IE Tab, 31,4 млн. завантажень.
Додаток IE Tab додає можливість відкривати вкладки, сторінки в яких відображатимуться браузером Internet Explorer.
Personas Plus
І нарешті, десяте місце займає додаток Personas Plus, 29,9 млн. завантажень.
Розширення Personas Plus для Firefox дозволяє швидко і легко встановлювати теми для Firefox. Дуже великий вибір тем, на будь-який смак і колір.
(Джерело RU: mansio.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting