Image Search Options – доповнення до Firefox для зворотного пошуку картинок
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
02.12.10 07:00
There are no translations available.

Доповнення дозволяє Вам більше дізнатися про зображення, яке розміщене в Інтернеті, особливо якщо ніякої іншої інформації не додається до нього на веб-сторінці.
Можливо, хочете більше знати про автора зображення або фотографії, або хочете знайти сайт, на якому був розміщений оригінал, щоб отримати можливість зв'язатися з автором.
У будь-якому випадку, зворотний пошук зображення - кращий вибір, якщо у Вас немає іншого варіанту на руках (звичайно, Ви можете спробувати вийти на контакт з постером, на сайті якого знайшли зображення).
Пошуковики зворотного пошуку зображень спробують знайти зображення, або його модифікації, у своїх величезних базах даних зображень і фотографій. Таким чином, стає можливим знайти інші веб-сайти на яких розміщена фотографія. Це також шанс знайти версію зображення з великим дозволом, або немодифіковану версію.
ImageSearchOptions- надбудова до Firefox, яка додає в контекстне меню браузера посилання на п'ять пошукових систем зворотного пошуку зображення.
Додаток підтримує наступні п'ять пошукових систем зворотного пошуку зображення: IQDB, SauceNAO, TinEye, GazoPa і Ascii2D.
Опції дозволяють користувачеві змінювати зовнішній вигляд посилання в Firefox. Двигуни пошуку зображень завжди відображаються в контекстному меню і можуть відображатися у вигляді прямого посилання або в підпапці для економії місця. Крім того, можна включити тільки вибрані пошуковики зворотного пошуку зображення.
Налаштування містять також додаткові параметри, більшість яких не будуть тривожити користувача. Можна, наприклад, передавати параметри у пошукових системах. Користувачі Firefox можуть встановити розширення з Mozilla-addonсховища. ImageSearchOptionsє сумісним з усіма версіями Firefox: від 2-ї до 4-ї.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting