Firefox Safe n Clean 3.6.12 - захистить Вашу сім'ю від інтернет порнографії
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
28.11.10 10:33
There are no translations available.

Ця збірка є найкращим засобом для захисту Ваших дітей від перегляду непристойного змісту мережі під час того, як вони шукають інформацію або спілкуються он-лайн.
Вбудовані розширення не дозволять відкрити web-сторінку, яка містить слова з чорного списку, а також буде забороняти доступ до непристойних сайтів. Ви зможете редагувати списки дозволених і заборонених веб-сайтів, а також списки недозволених слів. Ви завжди будете впевнені, що Ваші діти випадково не наткнуться на "дорослі речі", переглядаючи Інтернет.
Mozilla Firefox - дуже швидко працюючий браузер, причому швидкість роботи помітна не тільки під час завантаження веб-сторінок, але і при пошуку в закладках та історії. Зроблений він на основі движка Mozilla і дозволяє переглядати всі веб-сторінки в одному многовкладковому вікні, а також володіє безліччю інших корисних опцій, включаючи здатність значного розширення можливостей підключенням плагінів (а випущена їх велика кількість).
Незважаючи на досить солідний вік проекту, Firefox 3.6 не втратив основний козир - простоту освоєння. Інтерфейс браузера гранично лаконічний. На панелі інструментів всього лише п'ять заповітних кнопок, за межами яких лежить непізнана нескінченність - користувачеві не потрібно кидатися в мурашнику значків, пунктів меню та панелі налаштувань.
(Джерело RU: netzor.org)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting