Firefox розганяється
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
12.11.10 12:40
There are no translations available.

Нова бета-версія Firefox4 зі швидкості роботи JavaScript обійшла майже всіх своїх конкурентів. У порівнянні з бета-версією IE9 швидкість вища на 25%, а в порівнянні з IE8 - в цілих 12 разів. У порівнянні з нинішнім Firefox3 приріст 5-кратний.
Mozilla випустила сьому версію Firefox 4, що включає в себе все нові технології, які планується додати у фінальну версію. Основним же моментом є збільшена швидкість роботи JavaScript - показник, за яким Firefox не зміг обійти хіба що альфа-версію Opera 11, повідомляє Computerworld.
Незважаючи на те, що нова бета-версія Firefox4 не змогла захопити пальму першості, «переїзд» на движок JavaScriptJIT(також відомий як JagerMonkey) дозволив збільшити швидкість роботи в порівнянні з останньою фінальною версією Firefox(3.6.12) в 3 рази, згідно з результатами тестів в Krakenі SunspiderJavaScript, і в 5 разів, згідно з результатами тестів в V8.
Разом з тим за швидкістю роботи JavaScriptвеб-браузер Firefox4 Beta7 на 25% обігнав бета-версію IE9 і в 12 разів поточну версію веб-браузера від Microsoft- IE8.
Серед інших нововведень в Firefox4 Beta7: підтримка апаратного прискорення графіки, підтримка графічного стандарту WebGL3Dі підтримка формат шрифтів OpenType. OpenTypeвідкриває більш широкі можливості при роботі з текстом: можливість управляти міжсимвольним інтервалом, лігатурою, заголовним або прописним написанням і так далі.
Підтримка апаратного прискорення дозволяє розвантажити центральний процесор при відображенні складного контенту і підвищити швидкість роботи комп'ютера. Технологія працює не лише в Windows, в тому числі в WindowsXP, але і в MacOSX.
Результати порівняння швидкості роботи JavaScript в Firefox 4 Beta 7, поточної версії браузера і попередньої бети
Нагадаємо, що в IE9 теж планується реалізувати апаратне прискорення. Перевага Firefox полягає в тому, що даний веб-браузер використовує інтерфейс програмування Direct3D - це дозволить користуватися прискоренням не лише в останніх версіях Windows, але і в більш старої Windows XP. Апаратне прискорення в IE9, у свою чергу, базується на Direct2D, який не підтримується в XP. Також варто відзначити, що розробники Mozilla поки не змогли реалізувати функцію апаратного прискорення в сімействі ОС Linux. За їх словами, це пов'язано з проблемою драйверів. У Mac OS для прискорення використовується OpenGL.
Крім того, в Firefox 4 Beta 7 додана нове налаштування, доступне по команді в рядку адреси about: config. Привласнивши значення 0 змінній browser.sessionstore.max_concurrent_tabs, користувач може відключити передзагрузку відкритих вкладок і скоротити час запуску програми. Раніше для цього потрібно було викачувати додаток Bar Tab.
До кінця 2010 р. Mozilla планує випустити ще три бета-версії Firefox 4, а на початку майбутнього року - фінальну версію. Посилання на завантаження останньої портативної бета-версії Firefox є в статті.
Нагадаємо, що 9 листопада проект Firefox відзначив своє 6-річчя. З дня випуску першої версії браузера в листопаді 2004 р. додаток було переведено на 70 мов і база користувачів досягла 400 млн. Близько чверті всіх інтернет-користувачів використовує Firefox як браузер за замовчуванням.
(Джерело RU:cnews.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting