Розширення iReader для Firefox
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
24.10.10 16:21
There are no translations available.

Веб є прекрасним місцем для пошуку інформації - і паршивий місцем для читання. Коли Ви знайдете довгі статті, які захочете прочитати, Ви повинні перейти на декількох сторінках, боротися з рекламою та графікою, що відволікає Вашу увагу і мати справу з поганими параметрами друку. Додаток до Firefox iReader може все змінити на зручне для Вас.

Зі встановленим iReader читання довгих статей в Firefox може бути настільки ж простим, як і пошук. Він встановлюєтья як маленький значок у вигляді літери R в адресному рядку. Коли Ви знаходите статтю і хочете її прочитати - натисніть іконку iReader в адресному рядку і вся стаття спливає на екрані в одному вікні, яке прокручується - не важливо, скільки сторінок він охоплює, і надає великий для легкого читання шрифт. Посилання залишаються жити, так що Ви не позбавляєтеся веб-інтерактивності, коли Ви його використовуєте. iReader надає деякі додаткові можливості, у тому числі можливість поділитися статтею на Twitter або електронною поштою.

Хоча можуть бути проблеми з друком в iReader: друкується тільки перша сторінка, потім друкується порожня сторінка і ігнорується все інше. Постачальник Samabox не відповідає на запити PCWorld про ці виниклі проблеми, які, можливо, будуть у Вас також.

Тим не менш, незважаючи на те, що є цей недолік, iReader є відмінним інструментом для тих, хто читає довгі статті в Інтернеті. iReader дуже схожий на аналогічну функцію в Safari, так що якщо Ви також користувачів Mac або користувача ПК з Safari, то будете почувати себе як вдома, використовуючи його

(Джерело RU: pcworld.com)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting