Усунення неполадок та проблем доступу до веб-сайтів з ErrorZilla
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
18.04.10 11:25
There are no translations available.

Кожен з інтернет-користувачів в кінці кінців натикається на сайт, який недоступний в даний час. Більшість веб-браузерів буде відображатися тільки повідомлення про помилку або проблему завантаження сторінки, а не шляхи вирішення конфлікту, не залишаючи користувачеві іншого вибору, окрім як спробувати перезавантажити сторінку або спробувати зайти на веб-сайт пізніше.

Але це не елегантне рішення, особливо якщо до інформації на сайті повинні бути доступ в терміновому порядку. Деякі інструменти сторонніх виробників мають проблеми з установкою з'єднання. Деякі найважливіші з них, ping або traceroute, можуть надати користувачеві інформацію, чому сайт не доступний.

Є також інструменти, які можуть забезпечити доступ до змісту веб-сайту, навіть якщо сайт не доступний. Це вирішується кешуванням, яке пропонують більшістю пошукових систем.

ErrorZilla - це розширення для браузера Firefox, яке відображає помилки та неполадки веб-пошуку і кешування на сторінках Firefox.

 

Модифікована сторінка помилки відображає вісім кнопок, які можуть бути використані для усунення неполадок підключення і для відображення вмісту веб-сайту.

  • Try Again: Спробувати перезавантаження веб-сайту. При натисканні F5 або кнопки перезавантаження на панелі інструментів браузера отримаєте той же ефект.
  • Google Cache: Відображення вмісту веб-сайту, якщо воно зберігаються в Google Cache.
  • Coralize: альтернативний кеш, який може бути використаний також для відображення вмісту.
  • Wayback: Зазвичай не дає актуальних результатів, як інші дві опції кешування. Часто використовується, щоб побачити, як виглядав сайт в попередні роки.
  • Ping: Використання Інтернету для пінгування сайту.
  • Trace: Використання Інтернету для відстеження траси зв'язку.
  • Whois: Відображає інформацію про реєстратора веб-сайту
  • Proxify: Використовувати попередньо налаштований веб-проксі для доступу до цієї сторінки.

Всі функції, які доступні на модифікованій сторінці помилки також можна отримати без використання інструменту. Основна перевага розширення Firefox - це те, що забезпечується швидкий доступ до цих інструментів для прискорення процесу усунення неполадок.

ErrorZilla можна завантажити з addons.mozilla.org

Джерело: ghacks.net

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting