5 корисних секретів Firefox
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
30.10.11 19:01
There are no translations available.

Можливості FireFoxМи вибрали п'ять маловідомих функцій Mozilla Firefox, які Ви можете почати використовувати прямо зараз.
1. Налаштуйте пошук за допомогою розумних ключових слів
Маловідома функція Firefox дозволяє здійснювати пошук на будь-якому веб-сайті прямо з адресного рядка браузера. Наприклад, щоб знайти Touchpad на сайті інтернет-магазину Amazon.com, Вам потрібно просто набрати Amazon Touchpad в рядку браузера.
Щоб створити ключове слово, зайдіть на потрібний Вам веб-сайт і клацніть по полю пошукового рядка правою кнопкою миші. Виберіть «Додати ключове слово у цей запит». Створити закладку, збережіть її в папці, і Ваше ключове слово працює.
2. Відкривайте кілька сайтів в якості стартових сторінок
Хто сказав, що домашня сторінка може бути тільки одна? Ви можете налаштувати Firefox таким чином, щоб він відкривав всі Ваші улюблені веб-сайти при відкритті браузера.
Зайдіть в параметри -> загальні. У полі домашньої сторінки введіть адреси улюблених сторінок, розділіть їх горизонтальною лінією. Наприклад, ось так: http://webtun.com | http://facebook.com | http://twitter.com і т. д.
3. Зробіть закладку RRS-каналу
Якщо Ви часто заходите на новинні сайти, зробіть закладку, яка буде автоматично оновлюватися при оновленні сайту. У Firefox вже є на панелі інструментів закладка «Останні новини», але Ви можете створити власну.
Клацніть правою кнопкою миші на панелі інструментів Firefox і оберіть "Налаштувати ...». Потім перетягніть логотип RSS на панель інструментів. Тепер зайдіть на сайт, на новини якого Ви хочете підписатися, та натисніть кнопку RSS на панелі інструментів. Потім введіть назву закладки та натисніть кнопку «Додати».
4. Візьміть налаштування з собою
Замість того, щоб кожен раз налаштовувати Firefox під себе, коли Ви користуєтеся новим комп'ютером, просто візьміть їх з собою. Скопіюйте портативну версію Firefox на портативний носій і використовуйте на будь-якому комп'ютері.
5. Користуйтеся гарячими клавішами
У Firefox є наперед встановлені гарячі клавіші. Одні з них допомагають швидко перемикатися між вкладками, інші необхідні для повторного відкриття закритої вкладки, треті - для перемикання у приватний режим. Весь список гарячих клавіш тут
У Firefox також можна використовувати рухи мишею для виконання певних дій. Наприклад, Shift і прокрутка вниз повертає назад, а Alt і прокрутка дозволяє переглядати рядок за рядком. Для використання просунутих рухів мишею можна встановити додаток FireGestures.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting