Розширення Multifox для Firefox: заходимо на один і той же сайт під різними логінами
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
18.08.11 13:37
There are no translations available.

Розширення MultifoxАвтора довгий час мучило питання, як же можна авторизуватися на одному і тому ж сайті, але під різними логінами.
Найпростіший приклад: є два ящики на одному і тому ж поштовому сервісі, один робочий, інший особистий. Природним є бажання регулярно їх перевіряти. Але при цьому виходити з одного і заходити в іншій багато разів щодня, як мінімум незручно. Якщо ж сидіти більшу частину часу під одним логіном, то не видно, що відбувається з другим. Доводилося викручуватися, використовуючи  різні браузери (для Firefox'a можна використовувати розширення IE Tab). Але такий спосіб все одно має обмеження (кількість браузерів обмежена) та й до того ж він не зручний тим, що скрізь різні особливості. Ще для Firefox'а можливе застосування різних профілів, але такий спосіб теж далекий від досконалості.
Сьогодні автора остаточно дістала така ситуація і він вирішив зайнятися нею більш докладно. В результаті наткнувся на чудове розширення Multifox, яке дозволяє робити саме те, чого йому так не вистачало. При цьому злегка здивувало, що раніше він про нього нічого не чув, хоча як виявилося, розширення навіть було призером конкурсу Extend Firefox 3.5.
На даний момент є дві актуальні версії Multifox'а - 1.3.2 і 2 beta 3, причому обидві підходять для версій браузера від 5 до 8а. Основна різниця, - перша версія дозволяє заходити під різними логінами в різних вікнах, а друга версія, в тому числі і в різних вкладках.
Користуватися плагіном досить зручно. Після його установки і при першій авторизації на сайті, в адресному рядку з'являється кнопочка з користувачем
Далі, якщо нам потрібний інший користувач, потрібно натиснути на цю кнопку і вибрати пункт меню Add Account. Сторінка оновиться і з'явиться можливість авторизуватися повторно.
У результаті у нас буде дві вкладки з різними логінами на чарівній кнопці. При цьому у всіх вкладках з потрібним нам сайтом, ми зможемо перемикатися між активними користувачами, і вміст буде відповідно оновлюватися
(Джерело RU: habrahabr.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting