Статистика використання розширень в Firefox
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
27.06.11 22:09
There are no translations available.

Розширення для браузераі FirefoxАналітики компанії Mozilla розкрили результати збору статистики від користувачів про використання ними розширень в браузері Firefox.
Згідно зібраної в Mozilla статистикою, 85% користувачів браузера Firefox 4 користуються різними розширеннями. Якщо перекладати з відсотків, то це більше 60 мільйонів щоденних користувачів! У цьому числі немає тих, хто завантажує оформлення Firefox (Personas) і виключені додатки, встановлені з іншим програмним забезпеченням.
Число користувачів, які використовують розширення, коливається з початку вимірювань до сьогоднішнього дня між 89-85 відсотками. Цікавим статистичними фактом є те, щодо вихідних, коли падає відсоток користувачів Firefox, при цьому збільшується відсоток користувачів Firefox, у яких встановлені розширення. Швидше за все, це пов'язано з тим, що на роботі, в робочі дні користувачі використовують «голий» Firefox, а у вихідні виходять в Інтернет через налаштований браузер, в якому встановлені розширення.
У середньому користувачі встановлюють і використовують п'ять розширень. Повний розподіл можна подивитися на даному графіку:
Кількість скачувань розширень перевищує 2,5 мільярда! Загальна кількість активних розширень в Firefox 4 складає 580 мільйонів на добу.
Приголомшливі цифри ще раз підтверджують цінність розширень для браузера Firefox
(Джерело RU: webrowser.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting