Дослідження соціального пошуку з Twitter Address Bar Search
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
04.06.11 13:25
There are no translations available.

prospectorВ рамках дослідження Prospector Twitter розробив нове доповнення Firefox - Twitter Address Bar Search, для реалізації переходу прямо на веб-сторінку, яку Ви хочете.
Використана та ж ідея, що і в AwesomeBar HD: замість того щоб спочатку робити загальний веб-пошук, Ви тепер можете легко зосередитися на пошуку повідомлень і користувачів Twitter.
Якщо рекламний щит для Firefox згадує "@Firefox", то Вам не потрібно більше намагатися набрати http://www. Замість цього, просто введіть @ Firefox безпосередньо в адресному рядку і натисніть Enter. І зразу ж будьте готові дізнатися більше про Firefox.
Додаток також дозволяє Вам перевірити, що говорять люди про #хештег теми, як, наприклад, #Firefox. Або, якщо Ви просто хочете виконати пошук серед Tweets, то можете вибрати Twitter для пошуку. І якщо раніше зроблений пошук зберегли в закладках програми Twitter, то вона спалахує, даючи Вам знати про появу нових Tweets.
Ви можете спробувати Twitter Address Bar Search в Firefox 4, включаючи Firefox для Android! Вам навіть не потрібно перезапускати Firefox, щоб доповнення почало працювати.
У нас є пара питань до Вас:
  • Як Ви думаєте, показуючи @ім'я користувача в якості ключових слів замість адреси, допоможе користувачам знайти веб-сайти?
  • AwesomeBar HD використовує категорії префіксів, наприклад, "people:", щоб виконати пошуки в конкретних областях, а тут ми використовуємо "@" і "#". Чи є у Вас пропозиції визначити іншими способами, коли не робити загальний веб-пошук?
Дайте нам знати, що Ви думаєте і подивіться, що вже люди цвірінькають про #firefoxtwitter.
(Джерело EN: mozillalabs.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting