Три розширення Firefox для ефективнішого пошуку на YouTube
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Розширення Eirefox для пошуку на YouTubeYouTube є дивовижним ресурсом. Це щось при умові, що Ви знаєте, як шукати і знайти те, що Вам потрібно. YouTube має величезне виховне значення, він є відмінним інструментом відкриттям для любителів музики, він може бути використаний для розваги і щоб убити час.
Відеоплатформа має безліч можливих застосувань. Але все зводиться до того, як Ви їх знаходите. Автор може годинами колупатися в результатах пошуку, пробуючи різні оператори пошуку на YouTube, а також граючись з наявними фільтрами і сортуванням.
Треба сказати, за замовчуванням сторінка результатів пошуку YouTube є страшно незручною: Ви не можете попередньо переглянути відео, у Вас є нульове розуміння, яким може бути знайдене відео, що Вам потрібно, і Ви прокручуєте вниз знову і знову, скануючи результати. От автор і шукав розширення для деяких браузерів щоб поліпшити результати і, в значній мірі, задоволений, що зміг знайти.
Ось 3 кращі знахідки (перевірені на FireFox 4).
1. YouPop
YouPop є розширенням Firefox, яке дозволяє прослухати або подивитися відео при наведенні курсору миші на нього на будь-якому веб-сайті (як і на самому YouTube) у спливаючому вікні. Popup можна перетягувати по екрану і змінювати.
Чудові особливості розширення включають в себе:
  • "Закріплення" спливаючого вікна (зробити його постійним на сторінці незалежно від того, де курсор “знайшов” відео): натисніть клавішу пробілу (щоб закрити попередній перегляд відео, що завис, натисніть на значок X у правому верхньому куті)
  • Вимикання світла і руху спливаючого до центру сторінки вікна: натисніть 'L' (або натисніть маленький значок лампочки у правому верхньому кутку спливаючого вікна перегляду відео)
2. GridTube
GridTube відображає відео превью результатів пошуку у форматі сітки, розташованої в 2D масиві (що вимагає набагато менше прокручувань результатів). Це, в поєднанні з приведеним вище розширенням, дозволяє переглянути результати пошуку набагато швидше.
Розширення додає три іконки в верхньому правому куті екрану, які допомагають вибрати відповідний режим відображення:
  • режим таблиці з 5 відео в рядку,
  • Grid режим з 4 відео в рядку,
  • звичайний режим у вигляді списку.
Якщо у Вас є встановлене розширення YouPop, то Вам навряд чи необхідно переходити на фактичну сторінку з відео (якщо Ви не хочете коментувати або оцінювати його). Якщо Ви використовуєте параметри за замовчуванням, то відео відкриється в новій вкладці (можна налаштувати поведінку через параметри розширення).
3. Подобається/не подобається користувачу в результатах пошуку на YouTube
Хотіли б Ви ніколи не починати дивитися образливе або низької якості відео на YouTube? Ви можете спробувати скористатися інформацією чи користувач любить, чи не любить, щоб отримати уявлення про те, наскільки безпечний зміст. Дивно, що YouTube не дозволяє користувачам отримувати доступ до цієї інформації з результатів пошуку (вона стає видимою тільки після натиснення кнопки на відео-сторінці і початку перегляду).
Цей UserScript (перевірений на FireFox 4) дозволяє Вам побачити рейтинг, наданий користувачами в результатах пошуку. Більш того, скрипт сумісний з приведеними вище обома розширеннями, так що Ви можете переглянути рейтинги в сітці! З встановленим UserScript просто виберіть будь-яке відео в результатах пошуку, а потім наведіть курсор миші на крихітній значок “Rating” ("Рейтинг").
Знаєте інші поради для налаштування за замовчуванням результатів пошуку на YouTube? Будь ласка, дайте нам знати!
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting