6 розширень Chrome, щоб спіймати останні новини
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
22.05.11 20:06
There are no translations available.

Розширення Chrome для новинСьогодні отримати новини не проблема. Управління ними, коли вони потрапляють до Вас, – це складніша частина. Але коли справа доходить до новин, то ми всі знаємо, що більше ще не означає, що їх достатньо.
Мережа також потурає нам з надлишком новинних веб-сайтів та веб-додатків на смартфонах і мобільних пристроях, таких як iPads і ereaders.
Так, здавалося б, ми робимо крок назад, використовуючи розширення для Google Chrome, щоб отримати доступ та читати новини. Але розширення Chrome чи забезпечення пошукових систем, які допомагають обслуговувати новини в браузері, мають одну важливу мету. Вони служать для швидкого доступу та збереження, як при індивідуальному перегляді новинних сайтів, так і при пошуку на них. Як показують ці розширення Google Chrome - деякі з них досить прохолодні. Новинним наркоманам подобається тримати закритим відстеження новин і розширення Chrome для новин  протягують руку разом з каналами та іншими формами миттєвого оновлення.
Отже, давайте відкриємо Chrome Web Store і знайдемо кілька розширень для браузера, пов'язаних з новинами, які тримають нас на зв'язку із зовнішнім світом.
Хаффінгтон пост отримає свою частку від критиків, але якщо Ви не один з них, то можете спробувати офіційне розширення Chrome (Huffington Post News Glide) від відомого сайту новин і блогів. Розширення Chrome дозволяє перегортувати найостанніше на Huffington Post. Одним кліком в рядку меню зверху ставить вас в різні сегменти сайту. Додаток HuffPo налаштовується за різними темами, параметрами перегляду і фільтрами новин. Додаток забезпечує швидкий доступ і швидке спільне використання.
Класний додаток HTML5, який імітує перешкоди навколишньому середовищу без читання; додаток NYTimes Chrome є обов'язковим, якщо Ви будете притримуватися однієї з провідних компаній світу. Можете налаштувати зовнішній вигляд і використовувати поєднання клавіш для перегляду різних розділів інтернет-версії газети.
Це не повноцінний новинний сайт, але якщо Ви залишаєте свій комп'ютер включеним на ніч, то можете налаштувати цей невеликий додаток, щоб прокинутися з підкастом від BBC. Підкаст від BBC World News Service викладає основні новини з усього світу. Просто переконайтеся, що динаміки Вашого комп'ютера включені.
TiltView приносить звістку від деяких з найбільш відомих новинних сайтів зі всього світу. Він стежить за новинами в режимі реального часу і представляє їх у відео. Це як дивитися новини по телевізору з доданою можливістю перемикання різних новинних каналів. Джерела, які охоплюються TiltView: 60 Minutes, Al Jazeera English, CBS News, Economist, France 24, PBS News, New York Times, Washington Post і багато іншого.
National Public Radio, як багато про жорсткому новини як про мистецтво і поп-культури. Це мережа з 900 незалежних станцій (американських), які покривають політику, життя, мистецтво і музику. Розширення Chrome приносить останні новини з цих мереж у безладді безкоштовно, у стилі журналу, який легко читається. Ви можете прокручувати макет горизонтально через розсувні стрічки і розкрити всі новини та події. Серед параметрів плейлисти, щогодинні випуски новин, пошук станцій і елементи управління для спільного користування.
Reuters має кілька варіантів: для США, Великобританії, Канади та Індії. Виберіть для встановлення один і отримаєте доступ до заголовків головних новин в акуратних спливаючих повідомленнях. Це розширення просте, але надає Вам швидкий доступ до новин через інформаційне агентство.
Ви можете також перевірити наступні розширення, подібні до простого розширення від Reuters, для інших провідних новинних джерел з усього світу:
Ми живемо в цікавий час: новини фонтанують по всьому світу.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
 

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting