7 функцій Google доступних тільки в Chrome
Оценка пользователей: / 7
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Функції Google доступні тільки в ChromeПрактично не проходить дня, щоб новинні потоки не принесли нам звісток про сюрпризи від Google, якому по праву належить звання IT компанії, яка найбільш динамічно розвивається.
Chrome є улюбленим дітищем Google, тому не дивно, що всі нові функції сервісів Google знаходять підтримку насамперед у цьому браузері. Сьогодні ми хочемо Вам представити список семи гугловських фішок, які можна використовувати тільки в браузері Chrome.
1. Друк файлів прямо з Google Docs.
У браузері Chrome ви маєте можливість відправити документ, відкритий в Google Docs, прямо на друк, в той час як в інших браузерах Вам буде запропоновано спочатку завантажити файл у форматі PDF.
2. Завантаження папок в Google Docs
C допомогою браузера Chrome Ви зможете завантажувати цілі папки в сервіс документів Google, а, наприклад, в браузері Firefox Вам доведеться завантажувати файли поштучно.
3. Голосове введення в Google Translate
Остання версія Chrome підтримує HTML Speech API, який забезпечує розпізнавання мови і її введення в поля веб-сторінки. Google Translate перший з сервісів, що підтримує цю технологію, але подібні експерименти ведуться і з пошуком.
4 і 5. Підказки для Gmail і Google Reader.
При використанні цих двох самих популярних сервісів Ви можете включити повідомлення про надходження нових листів та новин. Це дійсно корисна функція, яка дозволяє завжди бути в курсі оновлень без використання сторонніх програм.
6. Відкриття PDF вкладень у вбудованому в Gmail вікні перегляду.
Якщо Вам прислали поштою файл у форматі PDF, то його можна переглянути у вбудованому в сервіс Gmail вьювері. У браузері відмінному від Google Chrome файл відкриється в Google Docs Viewer.
7. Перетягування вкладень з Gmail прямо на робочий стіл
Звичайний спосіб збереження вкладень з листа - це клацнути кнопку Завантажити та вказати місце збереження. У браузері Chrome Ви можете замість цього просто перетягнути іконку файлу вкладення на робочий стіл.
(Джерело RU: lifehacker.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting