Chrome Torrent Turbo Search знаходить завантаження на багатьох торрент-сайтах
Оценка пользователей: / 7
ПлохоОтлично 
17.04.11 18:11
There are no translations available.

Chrome Torrent Turbo Search Іноді, коли шукаєте конкретний файл, Ви використовуєте Bittorrent-індексатори, щоб знайти його.
Більшість індексаторів дозволяють Вам шукати лише в їх індексі і буває так, що Вам доведеться відвідати для пошуку декілька сайтів, перш ніж Ви знайдете звідки завантажити те, що так довго шукали.
Завантажте безкоштовне розширення Google Chrome Torrent Turbo Search, яке може бути використане для пошуку по декількох популярних Bittorrent-сайтах одночасно. Розширення підтримує різні сайти, включаючи ThePirateBay, BTJunkie, Isohunt, Fenopy і дюжину інших.
Воно додає після установки значок на панель адреси Chrome, який запускає локальну форму пошуку, щоб знайти завантаження на всіх підтримуваних торрент-сайтах.
Все, що Вам потрібно зробити, це ввести пошуковий запит у форму та натиснути потім Enter. Результати представлені у вигляді вкладок. Перша закладка відображає змішані результати всіх торрент-сайтів, які підтримуються за допомогою пошукової системи, інші - результати з окремих сайтів.
Розробник стверджує, що пошук автоматично додає більш відповідні на початок результатів.
Коли Ви подивитеся на результати, то Ви знайдете назву, адресу веб-сайту і опис, що відображаються на сторінці результатів пошуку. Дата відображається лише, якщо сайт підтримує опцію.
Натисніть на результат і відкрийте сторінку на торрент-сайті, де Ви можете прочитати коментарі або завантажити інформацію про торрент на Ваш комп'ютер.
Пошук, мабуть, підтримує безліч різних пошукових трекерів, набагато більше, ніж відображаються як вкладки зі сторінками результатів пошуку. Багато з них з'являються тільки у вкладці основного лістингу, де всі результати пошуку змішані і у вкладці Rus, де списки тільки російських торрент-сайтів.
Основне питання полягає в наступному: Вам дійсно необхідне таке розширення, як Torrent Turbo Search для пошуку завантаження на декількох торрент-сайтах? Відповідь: ні, і це очевидно. Ви можете використовувати замість нього один з існуючих двигунів метапошуку торрентів, наприклад, Metasearch або NowTorrents.
Тим не менш, деякі користувачі Chrome беруть до уваги той факт, що пошукова система досить швидка і що вона знаходить торренти на безлічі різних сайтів індексації.
Chrome користувачі, які зацікавились цим популярним розширенням, можуть завантажити Torrent Turbo Search з офіційного репозиторію розширень Google.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting