На базі Firefox створений безпечний браузер BitBox
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
15.05.11 13:22
There are no translations available.

Безпечний браузер BitBoxНімецька компанія Sirrix представила продукт під назвою BitBox (browser in a box - браузер в коробці), розроблений на замовлення уряду Німеччини, що представляє собою безпечну версію браузера Firefox 4.
Браузер працює в ізольованому оточенні і не може нашкодити або призвести до витоку інформації з операційної системи.
Цікаво, що як спосіб ізоляції в BitBox використовується не яка-небудь легковагова технологія віртуалізації, а справжнісінький VirtualBox, всередині якого запускається урізана версія дистрибутиву Debian 6 з браузером Firefox замість робочого столу. Кожен запуск BitBox відбувається "з чистого аркуша", повертаючи віртуальну машину до початкового стану.
Для збереження стану, налаштувань браузера, а також отриманих з мережі файлів використовується розділений з основною системою каталог, для доступу до якого необхідно увійти в систему під іншим користувачем. Завантаження файлів у віртуальну машину не передбачено. На додаток до безкоштовної версії продукту передбачений платний корпоративний варіант BitBox, вихід в Інтернет в якому здійснюється за допомогою зашифрованого тунелю.
Версії BitBox доступні для Windows і Linux. Для отримання інсталяційного пакету розміром 1Гб (один гігабайт) необхідно пройти реєстрацію. В яку ціну уряду Німеччини обійшлася "розробка" браузера не повідомляється.
(Джерело RU: opennet.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting