Портативний браузер Portable Pale Moon 3.6.14
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
05.03.11 19:01
There are no translations available.

Portable Pale Moon 3.6.14Розробники з проекту Pale Moon («Блідний місяць») представили власний варіант браузера Firefox, оптимізований для використання всіх ресурсів операційних систем Windows, в тому числі Windows 7.
Оптимізація виконуваного коду при компіляції допомогла зберегти повну сумісність з розширеннями Firefox і забезпечила солідний виграш у швидкості - близько 25%, за результатами тесту SunSpider.
Взагалі кажучи, результати порівняльних тестів не завжди відображають реальну продуктивність браузерів в повсякденних завданнях. Тим не менш, експерти з сайту LifeHacker повідомили, що браузер Pale Moon дійсно швидше відображає веб-сторінки великого розміру зі складною версткою в порівнянні зі стандартним Firefox. Крім того, якщо встановлювати браузер не в «портативному» варіанті, то Pale Moon може автоматично використовувати вже створений профіль Firefox, так що Ви не втратите свої налаштування.
Браузер Pale Moon розповсюджується абсолютно безкоштовно. Єдине обмеження - браузер працює тільки в середовищі Windows. Детальніше про браузер Pale Moon, який має повну сумісність з Firefox, але працює трохи швидше за свого прообразу за рахунок більш повного використання внутрішніх особливостей Windows, можна прочитати в оглядах на сайті Lifehacker і на сайті проекту Pale Moon.
(Джерело RU: netzor.org)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting