Підбірка багатомовних інтернет-браузерів (2010)
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
13.06.10 17:57
There are no translations available.

Вашій увазі пропонуються найбільш поширені web-браузери: Mozilla Firefox, Opera, Apple Safari, Google Chrome, і власне Microsoft Internet Explorer. Також є ще 9 оглядачів, не таких популярних, але тим не менш досить зручних: Maxthon, Comodo Dragon, TheWorld Browser, Flock, Mozilla SeaMonkey та інші.

Google Chrome - веб-браузер виробництва Google з відкритим вихідним кодом, що поєднує підтримку веб-додатки та зручний пошук з високою швидкістю і стабільністю. У Chrome використані напрацювання Apple WebKit і Mozilla Firefox. З особливостей Chrome розробники особливо виділяють ізольовані вкладки, що запобігають порушення роботи програми і що забезпечують більш надійний захист від небезпечних сайтів. Крім цього, в Chrome реалізований новий движок javascript V8, який дозволить браузеру працювати з веб-додатками нового покоління.

Opera - один з найшвидших і найгнучкіших в налаштуванні браузерів. Використовуючи скіни, призначені для користувача панелі і інші засоби налаштування інтерфейсу, його зовнішній вигляд можна змінювати до невпізнання. Програма дозволяє "на льоту" відключати і включати графіку, а також може похвалитися унікальною технологією масштабування веб-сторінок, завдяки якій користувачі браузера практично ніколи не бачать горизонтальної прокрутки.

Mozilla Firefox - дуже швидко працюючий браузер, причому швидкість роботи помітна не тільки під час завантаження веб-сторінок, але і при пошуку в закладках та історії. Зроблений він на основі движка Mozilla і дозволяє переглядати всі веб-сторінки в одному вікні з багатьма вкладками, а також володіє безліччю інших потрібних опцій, включаючи здатність значного розширення можливостей підключенням плагінів (а випущено їх безліч).

Safari - інтернет-браузер від компанії Apple, який спочатку створювався для операційної системи Mac OS, але пізніше став доступний і на платформі Windows. У програмі присутній багатовіконний інтерфейс, розширені інструменти безпеки, вбудовані засоби для читання RSS-стрічок і автоматичного заповнення веб-форм, механізм закладок, підтримка плагінів і багато іншого. Має вельми симпатичний інтерфейс і досить-таки швидкий рендеринг сторінок, стартує майже миттєво. За швидкісними показниками Safari практично нічим не відрізняється від сучасних рішень цього плану. Тим не менш, розробники заявляють про двохкратну перевагу продуктивності над Firefox.

Maxthon (колишній MyIE2) - браузер підтримує вкладки і має власний RSS-агрегатор, Maxthon також володіє безліччю незамінних функцій, що значно підвищують зручність роботи з браузером: підтримку жестів миші і просунуте перетягування об'єктів, бази даних форм для автозаповнення, гарячі клавіші і псевдоніми для адрес , групи посилань, фільтр реклами, засоби пошуку та ін. Функціональність Maxthon додатково розширюється плагінами (доступно кілька десятків плагінів). Також Maxthon підтримує скіни.

The World Browser - багатовіконний браузер, розроблений на движку Internet Explorer і володіє рядом додаткових можливостей. Є різноманітні налаштовувані панелі інструментів, модуль блокування реклами та фільтрації вмісту веб-сторінок, модуль завантаження файлів, вмикання/вимикання завантаження зображень, відео, Flash і javascript, різні режими серфінгу, управління браузером за допомогою жестів миші, розширені можливості роботи через проксі-сервер , підтримка гарячих клавіш, можливість зміни скінів і багато іншого. Крім усього іншого присутня можливість підключення додаткових плагінів.

Netscape Navigator - нова версія відомого браузера. Браузер використовує двигун Mozilla Firefox, внаслідок чого в ньому є практично всі функції останнього. Тут є багатовіконний інтерфейс, вбудований пошук інформації в різних популярних пошукових системах, простій менеджер завантажень, можливість підключення розширень, сумісних з Mozilla Firefox, функція пошуку і читання новинних стрічок і інші можливості, властиві сучасним браузерам.

Tencent Traveler (скорочено TT) - web-браузер. Як і багато інших використовує ядро Trident від Microsoft Internet Explorer. Розроблений китайською телекомунікаційною компанією Tencent (найбільший інтернет-провайдер)

Orca Browser - зручний для користувачів веб-браузер побудований на базі ядра Firefox. Має велику кількість налаштувань. Володіє всіма функціями найбільш просунутих браузерів і зручним, ненав'язливим інтерфейсом. Движок відтворення від Microsoft дозволяє браузеру завантажуватися практично моментально. Вкладки можна переміщати, змінювати в розмірах, розташовувати на свій розсуд і пріоритет. Браузер має вбудований блокувальник спливаючих вікон і flash-анімації, підтримує роботу з новинними стрічками, невимогливий до ресурсів. Крім цього, в спеціальному on-line сховищі, користувачі можуть зберігати всі налаштування браузера, паролі і закладки. Досить ввести логін та пароль і отримати доступ до інформації з будь-якого комп'ютера.

Comodo Dragon - новий браузер, що використовує останні технології Chromium і підсилює їх таким способом, щоб зробити оптимальний Браузер для використання в сучасному Інтернеті, яка страждає небажаними програмами. - Неперевершена безпека та конфіденційність. Comodo Dragon не тільки дає Вам повний комплект особливостей, пропонованих Chromium, але також дає Вам неперевершену безпеку Комодо і особливості конфіденційності. Comodo Dragon Security забезпечує підвищену конфіденційність, що перевершує технології Chromium, має технологію перевірки доменів, яка ідентифікує і виділяє переважаючі сертифікати SSL з нижчих, зупиняє кукі та інші веб-шпигуни, а також запобігає всі простежування завантаження браузера, щоб дотримуватися Вашу конфіденційність.

SeaMonkey - проект, розроблений на добрих традиціях Mozilla Suite. Класична Mozilla розвивалася багато років, знайшла своє коло відданих фанатів, але так і не дійшла до широких мас, висунувши на цю роль красивий сучасний браузер Mozilla Firefox. За основу SeaMonkey взята Mozilla Suite, як перевірений роками продукт, що володіє колосальною стабільністю і вивіреним кодом. До цієї основи було додано безліч функцій, що стали звичними для користувачів Mozilla Firefox і Mozilla Thunderbird.

SRWare Iron - браузер з відкритим вихідним кодом, створюваний німецькою компанією SRWare на основі початкового коду проекту Chromium. Головна причина його появи - факт відстеження дій користувача браузером Google Chrome. SRWare Iron не здійснює нічого подібного. Крім того, Iron використовує останні версії WebKit і V8, в той час, як Google Chrome використовує стабільні версії цих движків.

Flock - браузер, розроблений на основі широковідомої програми Firefox. Зберігши високу швидкість і безпеку, які відповідають браузеру Firefox, дане додаток значно розширило його можливості новими прогресивними доповненнями. Flock має спеціальну панель пошуку інформації, де результат виводиться у міру набору пошукового слова, а кінцевий пошуковий запит посилається відразу на декілька пошукових веб-сайтів. Присутня система автоматичного пошуку новинних каналів на веб-сторінці і зручний інструмент читання та сортування отриманих новин.

Internet Explorer - популярний браузер, створений корпорацією Microsoft. У браузері Internet Explorer реалізований зручний інтерфейс, схожий за дизайном з інтерфейсом операційної системи Windows Vista. Крім того, браузер підтримує так звані таби (вкладки), є підтримка RSS-каналів новин. В Internet Explorer окрема увага приділяється безпеці, присутній захист від фішингу, захисний режим перегляду веб-сторінок. У браузері є швидкі команди (Activities), які доступні з контекстного меню. Вони дозволяють проводити пошук, відправлення повідомлень поштою, переклад тексту на іншу мову і т. Д.

Версії в підбірці:

 • Google Chrome 5.0.375.70 Final
 • Opera 10.53 Build 3374 Final
 • Mozilla Firefox 3.6.3 Final
 • Safari 5.0 Final
 • Maxthon 2.5.13.166 Final
 • TheWorld Browser 3.1.6.8 Final
 • Netscape 9.0.0.6 Final
 • Tencent Traveler 4.8.892 Final
 • Orca Browser 1.2 Build 6 Final
 • Comodo Dragon 4.1.1.12 Final
 • Mozilla SeaMonkey 2.0.4 Final
 • SRWare Iron 5.0.380 Final
 • Flock 2.5.6 Final

(Джерело RU: netzor.org)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting