Завантажити браузер Maxthon 2.5.13.166 Portable
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
30.05.10 20:32
There are no translations available.

Відмінна заміна Internet Explorer! Maxthon - це чудовий браузер, який реалізує всі можливості движка Internet Explorer. Тепер, крім звичайної версії, отримали портативну.  Фантастично функціональний, зручний у використанні, підтримує скіни - ось основні відмінності Maxthon, завдяки яким він вважається кращою заміною IE.

Створений творчо мислячими людьми "з коробки", щоб придумати нові способи використання Інтернету. Так, з коробки, хоча коробки немає! Завантажити безкоштовно прямо зараз, назавжди! Понад 100 мільйонів інших думаючих користувачів вебу це вже зробили. Maxthon працює так, як Ви хочете. Переставляти, додавати, переміщати, видаляти і змінювати в панелі інструментів Maxthon, іконки, меню, колір шкіри і макети, поки це не виглядатиме так, як Ви бажаєте. Не подобається меню? Використовуйте гарячі клавіші. Не подобаються гарячі клавіші? Використовуйте псевдоніми. Не подобаються псевдоніми? Використовуйте панелі інструментів. Не подобаються кнопки? Можуть допомогти жести миші. Це все залежить від Вас.

Ми щось упустили? Вибирайте з більш ніж 1400 плагінів, які зробили з Maxthon браузера, який робити все.

Інші компанії продають віддалені конференції, отримання знімків екрану, електронні паспорти та менеджери паролів, як окремі продукти. З Макс, все це безкоштовно - так само, як власне і сам Maxthon.

Maxthon на 100% вільний від вірусів, шпигунських програм, рекламного ПЗ та будь-якого іншого виду шкідливого ПЗ.

Вбудований Ad-мисливець блокує потенційно небезпечні або просто дратівливі рекламу, зображення і сторінки.

Пакети фільтрів відсівають настирливі і дратівливі веб-сторінки і Ви вирішуєте, що вважати настирливим і дратівливим.

(Джерело EN: softnewsportal.ru)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting