E-Book: Використання Joomla: побудова потужних і ефективних веб-сайтів
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
19.03.10 07:31
There are no translations available.

Чому Joomla? Тому що з Joomla Вам не потрібно мати технічних знань або досвіду  веб-дизайну для створення ефективних веб-сайтів та веб-додатків.
Ви створюєте свій перший веб-сайт або будуєте багатофункціональний сайт для клієнта - ця книга дає прості, практичні інструкції, які дозволяють легко навчитися цьому з Open Source Web Content Management System.
Написана членами Joomla Leadership Team. Використання Joomla допомагає новачкам швидко освоїти основи, а розробникам, які мають досвід Joomla, підібрати найкращі практики для створення більш складних веб-сайтів. Ви також знайдете більше десятка способів як розширити функціональність існуючих Joomla-вбудований веб-сайтів.
Почніть будувати з Joomla в лічені хвилини! Отримати основні принципи для планування, створення і організації змісту, зрозуміти, як створюються і використовуються шаблони Joomla для швидкого створення сайту.
Дізнайтеся, які компоненти, модулі та плагіни можуть розширити функціональність Вашого сайту, підвищити його рейтинг за допомогою використання на практиці вбудованих у Joomla таких компонентів, як банери, стрічки новин, опитування громадської думки, пошук і веб-посилання, налаштування інтернет-магазину, календаря, фотогалереї, форуму і багато іншого. Дізнайтесь про важливі заходи безпеки для захисту Вашого сайту.
Author Ron Severdia
Зверніть увагу, що даний сайт також створений на Joomla (прим. автора)
Новина англійською: Using Joomla: Building Powerful and Efficient Web Sites
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting