E-Book: Інтернетхалява@.ru («Халяв@» в Інтернеті-3)
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
18.05.10 08:40
There are no translations available.

Мартин | Плюшев А.Н. | Интернетхалява@.ru («Халяв@» в Интернете-3) | 2010 | 176 c. | рус.
Це третя, найактуальніша книга, з якої Ви дізнаєтеся про новий спосіб безкоштовного скачування фільмів, музики, програм, ігор, який прийшов на зміну торрентам - це скачування через "магнітні" посилання. Спосіб унікальний тим, що він не вимагає ні будь-якої реєстрації на закритих торрент-трекерах, ні будь-якого рейтингу!
Просто за секунди через каталоги магнітних посилань знаходите потрібний Вам файл і натисненням однієї кнопки - одразу починаєте скачувати!
Дізнаєтеся про сервіси які дозволяють відправляти безкоштовні СМС-повідомлення по всьому світу всім існуючим мобільним операторам. Книга познайомить з унікальним сервісом з якого можна скачувати дорогі ліцензійні програми, причому повні версії (не тріал), абсолютно безкоштовно і легально. Кожен день по одній новій дорогої програмі! В даний час існує величезна кількість безкоштовних програм, які за своїми можливостями ні чим не поступаються дорогим платним. Так навіщо платити? У розділі "безкоштовні корисні програми" Ви знайдете про них повну інформацію. Де скачати, як встановити, налаштувати і як користуватися!
І багато-багато іншого ...
(Джерело RU: mirknig.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting