E-Book:Тотальна видимість
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
12.05.10 18:12
There are no translations available.

Питер Морвиль | Тотальная видимость | 2008 | 276 c. | рус. Як орієнтуються мурашки, бджоли і черепахи? Що спільного між таксистом і веб-серфером? Чи може антилопа бути документом? Як ми шукаємо інформацію?
Як ми приймаємо важливі рішення? Чию думку ми вважаємо авторитетною? Меми і ноосфера, закон Мура і закон Муерса, Цицерон і Гібсон, "довгий хвіст" і принцип Парето, "розумні натовпи" і соціальні мережі, біологія еволюції і кіберпростір, качконіс і семантична павутина, радіоідентіфікаційні ярлики і карта світу Меркатора, аборигени і штучний інтелект - все це і багато іншого зібрано Пітером Морвілем на сторінках книги "Тотальна видимість", щоб розповісти про те, як можливо знайти кого завгодно і що завгодно у будь-який момент часу і з будь-якої точки земної кулі, змінює навколишній світ і нас самих.
Ця книга не зробить Вас віртуозом інформаційного пошуку і не дасть покрокових інструкцій з виведення вашого сайту в першу десятку результатів пошуку. Але вона назавжди змінить ваше ставлення до інформації і пошукових систем. Ця дивовижна книга містить одкровення, здатні вплинути на те, як Ви думаєте, до чого прагнете, що знаходите і ким станете.
(Джерело RU: vopona.com )
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting