E-Book: Битви cтандартів у відкритому програмному забезпеченні: випадок Firefox
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
28.03.10 16:40
There are no translations available.

Standards Battles in Open Source Software: The Case of Firefox Palgrave Macmillan | 2008-11-15 | ISBN: 023022072X | 160 стор. | англ.
Багато в чому зростання популярності веб-браузера Firefox з відкритим вихідним кодом суперечить здоровому глузду і очікуванню. Індустрія з мережевим ефектом, як це має місце в галузі веб-браузерів, повинна слідувати правилу "сильний стає сильнішим, а слабкі ще слабшими".
Це означає, що в кінцевому рахунку переможе єдина домінуюча технологія, яка не дозволяє конкуруючим технологіям закріпитися на ринку. Саме так можна пояснити перемогу Internet Explorer (IE) над Netscape головним чином тому, що IE був включений до складу операційної системи Windows; проте нам все ще необхідно зрозуміти зростання Firefox ринку "переможець отримує все".
Може характеристики Firefox, веб-браузера з відкритим вихідним кодом, пояснять несподіваний успіх? Ця книга об'єднує розуміння програм з відкритим вихідним кодом, відкритих стандартів та становлення стандартів, а також показує динаміку становлення стандартів шляхом вивчення стандартів двох битв: IE проти Netscape та IE проти Firefox.
Джерело з посиланням на завантаження: ebookee.com
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting