E-Book: Вікілікс. Компромат на Росію
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
25.11.11 20:03
There are no translations available.

Вікілікс. Компромат на РосіюПро неминучість майбутньої кіберреволюціі говорили багато, але мало хто здогадувався, що вона здійсниться так скоро. І - ось вона. Вікілікс-революція.
Відтепер над головами політиків і дипломатів, бізнесменів і воєначальників - всіх тих, хто вершить долю планети, - зависли два дамокловим мечем, ім'я одному з яких - «злом», а іншому - «злив». Сама секретна інформація, мала дещиця якої здатна підірвати світ, відтепер відкрита для всіх. Інтернет-сайт WikiLeaks увірвався в наше життя як нове, яскраве, ні на що не схоже відкриття. Звичний світ змінився і вже ніколи не стане колишнім.
І ми теж стали іншими ... Ця книга - не просто зібрання вибраних депеш. Крім перекладів оригінальних документів, в ній містяться аналітичні огляди з цитатами і згадками безлічі депеш, які неможливо опублікувати повністю - з-за великого обсягу. Розповідаючи про недавні історичні події, автори - журналісти «Русского репортера» - використовують власні матеріали, щоб зіставити живі спостереження за подіями з їх оцінками американськими дипломатами. Книга сповнена як історичних анекдотів, так і серйозних історико-політичних спостережень. Це було головним завданням при підготовці даного видання - розповісти читачеві і про таємні історіях, і про СПРАВЖНЮ ІСТОРІЮ.
(Джерело RU: librus.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting