E-Book: Як не стати жертвою хакерів і шахраїв в Internet
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
17.09.11 16:14
There are no translations available.

Як не стати жертвою хакерів і шахраїв в InternetЯк не стати жертвою хакерів і шахраїв в Internet | Уоллес Ванг | ДиаСофт | ISBN: 5-93772-156-Х, 1-59327-000-3 | DJVU | Рос. | 403 стор.
Книга є унікальним за широтою охоплення ресурсом, присвяченим огляду методів захисту комп'ютерів від атак із застосуванням вірусів, черв'яків, троянських програм і безлічі інших засобів мережного злому.
У книзі, що витримала три видання і стала національним бестселером в США, описані різні види шахрайської діяльності, які процвітають в Internet, а також прийоми так званої "соціотехніки", часто застосовуваної зловмисниками для одержання потрібної інформації. Також проаналізовані та класифіковані різні ідеологічні течії, що використовують Internet для своїх цілей і здійснюють масовані атаки на розум і настрій людей.
Читач не тільки знайде тут багату інформацію про відомі уразливі місця додатків і операційних систем різного роду, багато дізнається про хакерські засоби і технології, які сучасні комп'ютерні зловмисники можуть використати для злому комп'ютерних систем, а й отримає конкретні практичні рекомендації з організації захисту свого комп'ютера. Враховуючи актуальність розглянутих питань при роботі в мережевому середовищі, книга буде цікава для широкого кола користувачів Internet.
(Джерело RU: usde.ru)
 
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting