TOR без інсталяції: Tor Browser Bundle 1.3.12
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 09 листопада 2010, 18:55
Tor Browser Bundle дозволяє використовувати Tor на операційній системі Windows без інсталяції будь-якого додаткового програмного забезпечення.
ПЗ може бути використане з флеш-носія USB, поставляється з наперед налаштованим веб-браузером Firefox і є незалежним. Якщо у вас проблеми із-за Вашої IP-адреси, такі як: немає можливості завантажити щось з файлообмінника, або просто не можна зареєструватися десь з місцевим IP ... Tor Browser Bundle прийде Вам на допомогу.
Програмне забезпечення Tor забезпечує захист за рахунок маршрутизації Вашого трафіку по розподіленій мережі серверів, запущених добровольцями зі всього світу: воно не допускає спостереження за вашим інтернет-з'єднанням і отримання інформації про те, які сайти Ви відвідуєте, воно не відкриває для відвідуваним Вами сайтів інформацію про Ваше фізичне розташування і дозволяє відвідувати заблоковані сайти.
Пам'ятайте, що Tor анонімізує джерело Вашого трафіку та шифрує весь трафік усередині мережі Tor, але він не може зашифрувати трафік між мережею Tor і адресою призначення. Якщо Ви передаєте цінну інформацію, Ви повинні приділяти питанням безпеки стільки ж уваги, як і при роботі через стандартне інтернет-з'єднання - використовуйте HTTPS чи інший спосіб кінцевого шифрування і аутентифікації.
Вміст комплекту:
  • Vidalia0.2.10
  • Tor0.2.1.26 (з libevent-1.4.13, zlib-1.2.3, openssl-0.9.8l)
  • FirefoxPortable3.6.12 (в тому числі Firefox3.6.12 і Torbutton1.2.5)
  • Polipo1.0.4.1
(Джерело RU: zhmak.info)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting