Цей тиждень для пошуку (7/5/2010)
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Субота, 08 травня 2010, 10:15

(Джерело EN: googleblog.blogspot.com)

Це одне із серії повідомлень про зміни в пошуку на Google.

Цей тиждень був одним з великих для пошуку. Ми оголосили ряд нових можливостей:

Новий погляд на Google

На цей час Ви  мабуть вже помітили, що Google має свіжий вигляд. На цьому тижні ми оголосили про новий контекст лівої панелі на сторінці з результатами пошуку, яка об'єднує всі найбільш значущі інструменти для пошуку і уточнення для конкретного запиту. Це робить навігацію швидкою і легкою - Ви можете легко перейти з різних типів результатів, від книги до зображень на новини, або глибше, звужуючи результати за часом або темою. Новою другою особливістю є в нижній частині панелі лівої допоможе вам знайти інші теми, що мають відношення до вашого запиту, розширення можливостей для пошуку. На додаток до цієї нової навігації ми трохи змінили наш логотип, який тепер яскравіший, простіший і в цілому більш сучасний.

У кінцевому підсумку, ця остання еволюції дозволяє Google набагато легше і більш точно визначити, що Ви шукаєте. Ми сподіваємося, що Ви у захваті від запропонованих нами цих нових змін!

Сайти з функцією зображень

Попереднє отримання додаткової інформації може бути корисним при виборі кращих веб-сторінок для відвідування, особливо при пошуку сайтів з багатьма зображеннями. Тому на цьому тижні, ми ввели новий спосіб для перегляду результатів пошуку для сайтів з великою кількістю зображень. Кожен результат тепер буде включати смугу зображень з веб-сайту, так що Ви зможете попередньо узнати, що кожна сторінка має запропонувати. Щоб увімкнути цю нову функцію для Ваших запитів на Google, орієнтованих на зображення, просто натисніть на кнопку "більше інструментів пошуку" ліворуч збоку, а потім натисніть кнопку "сайти з картинками". Ви побачите повністю змінену сторінку з результатами пошуку.

Приклад пошуку: [орхідеї] та [соляні озера]

Перекласти з Google Goggles

Ми запустили Google Goggles в грудні, як новий спосіб пошуку за обличчям з камерою Вашого мобільного телефону. Для ідентифікації орієнтирів, книг, творів мистецтва - навіть етикетки з пляшки вина - окуляри -це цікавий інструмент для вираження запитів за рамками простого тексту. На цьому тижні ми випустили нову версію окулярів з вбудованою можливістю перекладу. Щоб нею скористатися, сфокусуйте камеру телефону на іноземне слово або фразу і використайте "кнопку області інтересу", щоб намалювати прямокутник навколо конкретних слів. Після того, як окуляри розпізнають текст, виберіть вхідну і кінцеву мови та натисніть кнопку "перевести". Для реалізації функції, Вам потрібна Google Goggles v1.1 на пристрої з версією 1.6 Android та вище.

Ми сподіваємося, що вам сподобається особливості, які ми почали на цьому тижні, і що вони зробити пошук ще краще.

Підготував Johanna Райт, директор з управління продуктами, Search

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting